Alucra Belediyesinden Araç Satışı

Belediyemize ait ekonomik ömrünü doldurmuş iş makineleri ile trafikten çekme belgeli tamirle çalıştırılabilecek araçların satışı 2886 Sayılı Yasa’nın 45. Maddesi gereğince açık teklif alma usulü ile yapılacaktır.

Alucra Belediyesinden Araç Satışı
Haber albümü için resme tıklayın

Belediyemize ait ekonomik ömrünü doldurmuş iş makineleri ile trafikten çekme belgeli tamirle çalıştırılabilecek araçların satışı 2886 Sayılı Yasanın 45. Maddesi gereğince açık teklif alma usulü ile yapılacaktır.

İhale 12 Mayıs 2016 Perşembe Günü saat 14:00de Belediye Meclis Salonunda Belediye Encümeni huzurunda, 1 Nodan başlayarak sırası ile yapılacaktır.

Satışı yapılacak olan araç ve iş makinelerinin marka, model, muhammen bedel ve geçici teminatları aşağıda çıkarılmıştır.

İhaleye Katılmak İçin İstenen Belgeler

a-Başvuru Dilekçesi

b-Nüfus Cüzdan Fotokopisi

c-2016 yılına ait kanuni ikametgah.(Nüfustan adres belgesi)

d-Tüzel kişiler için Türkiyede adres beyanı.

e-Tüzel kişiler adına ihaleye gireceklerin 2016 yılı noter tasdikli imza yetkisi ve imza sirküleri.

f-Gerçek ve tüzel kişiler adına vekaleten ihaleye gireceklerin 2016 yılı Noter tasdikli vekaletname ve imza sirküleri.

g-Tüzel kişiler sanayi ve/veya Ticaret Odası belgesi ile Ticaret Sicili Gazetesinin aslı veya 2016 yılı noter tasdikli sureti.

h-Hangi aracın ihalesine girilecekse o araç için %3 geçici teminat makbuzu veya teminat mektubu.

ı-Belediyemiz Mali Hizmetler müdürlüğünden alınmış Belediyemize borcu yoktur yazısı.

J-İsteklilerin ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi.

k-İhale şartnamesi satın aldığına dair makbuz.

İhale şartnamesi Belediye Yazı İşleri Müdürlüğünden 50.00-TL Karşılığında temin edilebilir. İhale saatine kadar müracaat kabul edilir.

05 May 2016 - 19:26 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.