Babapınar Derneğinde Bayrak Değişimi

18.12.2011 Pazar günü Yapılan Babapınar Derneği 12.Olağan Genel Kurulunda Dernek Yönetimini İsmail Hakkı Çavuşoğlunun oluşturduğu liste kazandı.

Kongreye yeterli çoğunluk sağlandığı anlaşıldıktan sonraüyelerin isteği doğrultusunda İbrahim Coşkun, Sinan Yeşilyurt ve Bayram Serttaş’tanoluşan divan kurulunun oluşturulması ile başlandı. Saygı duruşundan sonradernek 2.başkanı Ali Karataş tarafından faliyet raporu üyelerin huzurundaokundu. Sırası ile denetleme raporunun ve tahmini bütçeninde okunarak üyelerinçoğunluk oyları ile ibra edilmesinden sonra yeni dönemde Babapınar derneğininyönetim kurulunu oluşturacak olan yeni yönetim kurulunun seçilmesine geçildi. Haziruncetvelinde bulunan üyelerin sırayla çağrılması ile üyelere gizli oy usulü ileoy kullandırıldı.

Babapınar Derneği yönetimi için Mehmet Yeşilyurt veİsmail Hakkı Çavuşoğlu'nun hazırladığı listeler yarıştı ve üyelerimizinkullandığı oyların sayımı sonucunda İsmail Hakkı Çavuşoğlu'nun başkanlığındakiliste 76 oy aldı ve 68 oy alan Mehmet Yeşilyurt'u geride bırakarak BabapınarDerneğindeki yönetim kurulu bayrağını 2 yıl süre ile devraldı.

Seçim sonucunda yeni başkan İsmail Hakkı Çavuşoğlu yaptığıkonuşmada bu genel kurulda kaybeden tarafın olmadığını kazananın Babapınarolduğunu söyleyerek bütün Babapınarlılara teşekkür etti.

Babapınar Derneği Yeni Yönetim Kurulu

AsilÜyeler

1-İsmail Hakkı Çavuşoğlu

2-Şirin Serttaş

3-Erol Çamlıtepe

4-Vedat Erilli

5-Abdülkadir Serttaş

6-Nevzat Çavuşoğlu

7-Osman İncedere

Yedek Üyeler

1-Ramazan Erilli

2-Ekrem Yeşilyurt

3-Murat Sucu

4-Zeki Çamlıtepe

5-Ramis Erilli

6-Adem Coşkun

7-Ersin Serttaş

Denetleme Kurulu Asil Ve Yedek Üyeler

1-Ali Rıza Yakupoğlu

2-BayramSerttaş

3-Kenan Karataş

4-Musa Yakupoğlu

5-Ekrem Erilli

6-Dursun Çorlu

Babapınar Derneği

Ali Karataş

20 Ara 2011 - 20:36 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.