16 İlçe Başkanından Konal'a Tam Destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
16 İlçe Başkanından Konal'a Tam Destek
8 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Giresun il kongresi öncesi İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’a ilçe başkanlarından tam destek.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

9 Ağustos tarihinde başlayan Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Kongre süreci Giresun’da 11 Eylül’de Yağlıdere ilçesinde başlayıp 8 Ekim’de Görele İlçe Kongresi ile tamamlandı.

16 ilçe başkanı yapılacak olan kongrede mevcut İl Başkanı Konal’ın yanında olduklarını bildirdi.

MHP ilçe başkanları parti il binasında yaptıkları ortak basın açıklamada, ''İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik; Kazanan Türkiye Olacak'' sloganı ile yapılacak olan il kongresinde mevcut İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’ın tam destekçisi olacaklarını kaydettiler. 16 ilçe başkanı adına basın açıklamasını okuyan Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta,

''istiklal için birlik, istikbal için dirlik''  diyerek çıktığımız bu yolda; milliyetçi hareket partisi kurucu genel başkanı merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin izinde yürüyen, Türk dünyasının bilge lideri sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin çizgisinden hiçbir zaman sapmayan; bizleri birleştiren, kaynaştıran; ülkücü camiayı küçüğü ile büyüğü ile kucaklayan sayın İl Başkanımız Ertuğrul Gazi Konal'a desteğimizi, bugün burada 16 ilçe yönetimi adına açık olarak siz değerli basınımız aracılığı ile kamuoyuna açıklıyoruz” dedi.

İl kongresinde kazananın Türkiye olacağının altını çizen Usta, “genel başkanımızın  ''önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben'' düsturu ile hareket eden sayın İl Başkanımız Ertuğrul Gazi Konal ile ''2023 lider ülke Türkiye''  Ülküsü’ne Giresun teşkilatları olarak şehrimizden, ilçelerimize, köylerimize tüm hemşehrilerimizi kucaklayarak desteklerini alacağımızdan,  Türkiye’nin geleceği için kurulan cumhur ittifakının en güçlü illeri arasında olacağımızdan şüphemiz yoktur. Bu vesile ile bir kez daha ''istiklal için birlik, istikbal için dirlik; kazanan Türkiye olacak'' diyor, bu kutlu yolda İl Başkanımız Ertuğrul Gazi Konal ve değerli yönetimine şimdiden bir kez daha başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Alucra'nın Köylerinde Planlı Elektrik KesintisiÖnceki Haber

Alucra'nın Köylerinde Planlı Elektrik Ke...

Şiran Belediye Başkanı Korana'ya YakalandıSonraki Haber

Şiran Belediye Başkanı Korana'ya Yakalan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar