Alucra Sokak Aydınlatma Mal Alım İşi

AYDINLATMA DİREĞİ VE EKİPMANLARI SATIN ALINACAKTIR - ALUCRA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Alucra ilçesi Sokak Sağlıklaştırma Kapsamında Dekoratif Aydınlatma Direği ve Ekipmanları Mal Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN: 2023/836468
1-İdarenin
a) Adı: ALUCRA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi: Mesudiye Mahallesi Hürriyet Caddesi No:136 28700 ALUCRA/GİRESUN
c) Telefon ve faks numarası: 0454-777-0-444 - 0454-777-0-555
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın
a) Adı: Alucra ilçesi Sokak Sağlıklaştırma Kapsamında Dekoratif Aydınlatma Direği ve Ekipmanları Mal Alım İşi
b) Niteliği, türü ve miktarı: 1 Adet Aydınlatma Panosu 1,520.00 Metre 4*16 mm2 NYY Kablo 45 Adet 6 m GövdeLedsiz Motif Ledli Alüminyum Aydınlatma Direği 45 Adet 100w Led Armatür Tedaş Onaylı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer: ALUCRA BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS SALONU MESUDİYE MAHALLESİ HÜRRİYET CADDESİ DIŞ KAPI NO:136 ALUCRA/GİRESUN
ç) Süresi/teslim tarihi: Sözleşme imzalandığı tarihiden itibaren 30 gün içerisinde mal teslimi yapılmalıdır.
d) İşe başlama tarihi: Sözleşme imzalandığı tarih itibari ile

3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 11.09.2023 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): ALUCRA BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS SALONU

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/ üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Yetkili satıcılığı veya imalatçılığı gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
a) İmalatçı ise imalatçı olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
b) Yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
c) Türkiye’de serbest bölgelerde faaliyet gösteriyor ise yukarıdaki belgelerde belirtilen serbest bölge faaliyet belgesine ilişkin bilgiler.
İsteklilerin yukarıda sayılan bilgilerden, kendi durumuna uygun bilgi veya bilgileri belirten isteklilerin yeterlik bilgileri tablosu uygun kabul edilir. İsteklinin imalatçı olduğu aşağıdaki belgelerdeki bilgiler ile tevsik edilir.

İhaleye katılacak olan istekliler ürünlere ilişkin imalatçı olduklarını aşağıdaki belgeler ile desteklemelidir. İsteklilerin yetkili satıcı olması durumunda dahi imalatçı firmaya ait belgelerini yetkili satıcı belgeleri ile birlikte sunmaları gerekmektedir.
A) İmalatçı Adına Düzenlenen Sanayi Sicil Belgesi
B) İmalatçının Üyesi Olduğu Meslek Odası Tarafından İmalatçı Adına Düzenlenen Kapasite Raporu
C) İmalatçı Kayıtlı Olduğu Meslek Odası Tarafından İmalatçı Adına Düzenlenen İmalat Yeterlik Belgesi

4.3.2. Satış sonrası servis, bakım ve onarıma ilişkin belgeler:
Satış sonrası 1(bir) yıl süreli ücretsiz bakım, yedek parça ve değişim garantisi verilecektir.

4.3.3.
4.3.3.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:

1- İstekliler TS EN 40-6 belgesini sunacaklardır. (İhalede bulunan aydınlatma direklerinin belge kapsamına girdiği gösterilecektir.)

2- Kullanılan her bir çeşit profilin;

- İmalatta kullanılan alüminyum hammadde alaşımının EN-AW 6060 olduğu ve TS EN 755-1, TS EN 12020-1, TS 4922’ e göre uygunluğu üreticiden alınan belge ile sunulacaktır..

-Profillerin EN 755-9 standartlarına göre üretildiği üreticiden alınan belge ile gösterilecektir. İlgili evraklar teklif zarfında teklif ile birlikte sunulacaktır.
-EN 10204 3.1 teknik sertifikası olacak ve EN 755-2 ile EN 573-3 standartlarına göre test edildiği üreticiden alınan belge ile sunulacaktır. 3-Kullanılan boyanın nötral tuzlu su püskürtme testi sonuçları teklif zarfında sunulacaktır.
4-İstekliler İhalede bulunan Aydınlatma Panosu 1 Adet, 4*16 mm2 NYY Kablo 1.520 Metre, 6metre GövdeLedsiz Motif Ledli Alüminyum Aydınlatma Direği 45 adet, 100w Led Armatür Tedaş Onaylı 45 Adet TEDAŞ Genel Müdürlüğü onaylı Tip Proje Onayı belgesinin aslını veya aslına uygunluğu noterce onaylanmış veya idarece aslı onaylanmış belgeyi teklif zarfında sunmaları gerekir.
Bu belgeleri sunmayan isteklilerin teklifleri değerlendirme dışı bırakılacaktır.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01877876

18 Ağu 2023 - 08:38 Giresun/ Alucra- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.