Turan Bulutçu MYO'da Kantin İhaleye Veriliyor

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda bulunan 152 m²'lik alan Öğrenci Kantini olarak, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 (Üç) yıllık olarak kiraya verilecektir.

İHALE İLANI

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

1- Aşağıda bilgileri sunulan Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda bulunan 152  m²'lik alan Öğrenci Kantini olarak, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 (Üç) yıllık olarak kiraya verilecektir.
Kiraya Verilecek Taşınmazın:

İLİ: GİRESUN
İLÇESİALUCRA
MAHALLE/KÖYBabapınar
PAFTA/CİLT NOH41-B-16-A-4-B
ADA NO/SAYFA NO475/-
PARSEL NO/SIRA NO5
YÜZ ÖLÇÜMÜ m² (Tümü)51.273,49
MÜLKİYET DURUMUHazine
KİRALANMA AMACIÖğrenci Kantini
KİRALANACAK ALAN m²1522- Taşınmazın tahmin edilen yıllık kira bedeli (KDV hariç);
ADI VE KISA AÇIKLAMASI: Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini
 TUTAR (₺):  12.000,00 ₺ dir.

3- İhale 16 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’ de Üniversitemiz Güre Yerleşkesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacaktır.

4- Kiraya verilecek yere ait şartname her gün mesai saatleri içinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığında görülebilir. İhaleye katılacak isteklilerin Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Ziraat Bankası Giresun Şubesindeki TR940001000123465805795002 nolu hesabına 100,00 TL yatırmaları ve dekont karşılığında şartname ve eklerini satın almaları zorunludur.5- İstekliler şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektubu ve eki yeterlik belgelerini, ihale tarih ve saatine kadar kapalı zarf içersinde sıra numaralı alındılar karşılığında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

Turan Bulutçu MYO'da Kantin İhaleye Veriliyor

6- İhale Komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

7- İsteklilerin ihaleye katılabilmesi için gerekli belgeler;

a- İlk Fiyat Teklif Mektubu (İdarece belirlenmiş standart forma uygun)

b- Gerçek kişilerin T.C. kimlik fotokopisi,

c- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

c.1- Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

c.2- Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

ç- Vekaleten ihaleye katılma halinde, noter tarafından vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya yetkili olduğunu gösterir vekaletname ile ihaleye katılacak vekilin noter tasdikli imza beyannamesi

d- Tahmin edilen toplam muhammen bedellerin %3'ü tutarındaki;

ADI VE KISA AÇIKLAMASI: Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini
GEÇİCİ TEMİNAT TUTARI (₺): 1.080,00  ₺

Geçici teminatın Kurumumuz (Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Ziraat Bankası Giresun Şubesindeki TR940001000123465805795002 nolu) hesabına yatırıldığına dair dekont aslı veya herhangi bir bankadan alınacak Geçici Teminat Mektubu (Süresiz) aslı. 2886 sayılı Devlet İhale Kanununda 26. Maddesinde belirtilen değerler teminat olarak kabul edilecektir.

e- Faaliyet Belgesi: 5/6/1986 tarihli ve 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanun hükümlerine
 göre Kantincilik alanında alınmış Ustalık Belgesi veya  İşyeri Açma Belgesi veya  Kalfalık  Belgesi veya Kurs Bitirme Belgesi  veya Meslek Odası Faaliyet Belgesi ( Meslek Odası Faaliyet Belgesi Konusu; Kantinlerin Faaliyetleri / Yiyecek ağırlıklı hizmet veren kafeteryaların Faaliyetleri/   Pastanelerin ve Tatlıcıların Faaliyeti / Çay Ocakları Kafeler, Meyve Suyu Salonları ve Çay Bahçelerinde İçecek Sunum Faaliyeti/Oturacak Yeri Olan Fast-Food Satış Yerlerinden (Hamburger, Sandviç, Tost,vb.) Tarafından  Sağlanan Yemek Hazırlama ve Sunum Faaliyetlerinden herhangi biri olan faaliyet belgesi.

f- İdaremize borcu (Kira, KDV, Elektrik, Su vb.) olmadığına dair Giresun Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığından ihale ilk  ilan tarihi ile ihale tarihi arasında alınmış resmi yazı.

g- İhaleye teklif veren istekli; gerçek kişi ise kendisinin, vekil ile temsil ediliyor ise isteklinin ve teklifi imzalayan vekilinin, tüzel kişi ise teklifi imzalayan kişinin ve tüm ortakların, Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından veya E-Devletten, ihale ilk ilan veya davet tarihi ile ihale tarihi arasında alınmış Adli Sicil Belgesi. (Alınan bu belgede "Adli Sicil Kaydı" veya "Adli Sicil Arşiv Kaydı" var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir.)

8- İstenen tüm belgeler ( Kimlik fotokopisi ve e- devletten alınan belgeler hariç) asıl veya noter onaylı veya aslı idarece görülmüştür onaylı olacaktır.

9- İlk teklifleri ve belgeleri geçerli olan istekliler; açık tekliflerini vermek üzere aşağıda belirtilen tarih ve saatte ihale salonunda hazır bulunacaktır. Açık Teklife katılmayan isteklinin ilk teklifi son teklif olarak kabul edilecektir.

ADI VE KISA AÇIKLAMASI: Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini
TARİH VE SAATİ: 16 Ekim 2023 Pazartesi Günü Saat: 14.15 İlan olunur.

#ilangovtr

Basın No ILN01900706

03 Eki 2023 - 11:43 Giresun/ Alucra- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.