Alucra Belediyesi Parke Taşı Alım İlanı

Alucra Belediyesi "Kilitli Parke Taşı, Yağmur Oluğu ve Bordür Mal Alımı İşi" ihalesini 26.02.2024 saat 10:30'da yapacağını duyurdu.

Alucra Belediyesi tarafından "Kilitli Parke Taşı, Yağmur Oluğu ve Bordür Mal Alımı İşi" ihalesinin yapılması planlanmakta olup, söz konusu ihaleye kapsamında 4700 m2 kilitli parke taşı, 600 mt. bordür ve 600 mt. beton oluk mal alımı yapılacaktır.

2024/185844 ihale kayıt numaralı ihale, 26.02.2024 tarihinde saat 10:30’da meclis toplantı salonunda yapılacaktır.

Süre ve Yaklaşık Maliyet Bilgileri

İlan Süresi     : 7

Yasal Kapsam          : 13 b/1

İlan Süresi İçin Yaklaşık Maliyet: 1. adım ...- 1.245.628,00

Ortak Alım    : Hayır

Sınır Değer    : Yaklaşık maliyet eşik değerin dört katına eşit veya bu değerin altında

E-İhale                       : Evet

ALUCRA BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI, YAĞMUR OLUĞU VE BORDÜR MAL ALIMI İŞİALUCRA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

ALUCRA BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI, YAĞMUR OLUĞU VE BORDÜR MAL ALIMI İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN    :2024/185844

1-İdarenin      

a) Adı : ALUCRA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi: Mesudiye Mahallesi Hürriyet CaddesiNo:136 28700 ALUCRA/GİRESUN

c) Telefon ve faks numarası: 04547770444 – 04547770555

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı: ALUCRA BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI, YAĞMUR OLUĞU VE BORDÜR MAL ALIMIİŞİ

b) Niteliği, türü ve miktarı: 4700 METREKARE KİLİTLİ PARKE TAŞI 600 METRE BETON BORDÜR 600 METREBETON YAĞMUR OLUĞU

Ayrıntılı bilgiye EKAP ’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer: ALUCRA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ depolarına veya idarece gösterilen çalışma alanlarına teslim edilecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi: İş bitim tarihi sözleşme tarihinden itibaren 60 takvim günüdür.

d) İşe başlama tarihi: Sözleşme tarihi işe başlama tarihidir.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 26.02.2024 - 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): ALUCRA BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS SALONU

 

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç) / üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’ tan alınır.

4.1.3. Şeklive içeriğiİdariŞartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şeklive içeriğiİdariŞartnamede belirlenen geçiciteminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve maliyeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:İdare tarafından ekonomik ve maliyeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Meslekive teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1.4.3.1.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:

Alınan bütün malzemeler; Bayındırlık İşleriGenel Şartnamesine, Bayındırlık İşleriTeknik Şartnamesine, TSE Standartlarına (onaylanmışkuruluştan) ve mal alımları yönetmeliğine uygun olacaktır.

Tüm malzemeler TSE standartlarına uygun olacaktır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerlive yabancı tüm isteklilere açık olup yerlimalı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajıuygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanınıindirmelerizorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadarEKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleriiçin teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklifbirim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.11. İstekliler teklif ettikleribedelin %3’ünden az olmamak üzere kendibelirleyecekleritutarda geçiciteminat vereceklerdir.12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 30 (Otuz) takvim günüdür.14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 incimaddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN2024185844

16 Şub 2024 - 15:31 Giresun/ Alucra- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.