AK Parti Alucra İlçe Kongresi Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Alucra İlçe Kongresi Yapıldı
Alucra Ak Parti 7. Olağan İlçe kongresi Alucra Belediyesi çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

AK Parti Alucra 7. olağan ilçe kongresi yapıldı. Tek liste halinde girilen kongrede eski başkanlardan Faruk Demirağ Alucra'da Ak Partinin yeniden ilçe başkanı oldu.

Kongreye, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta, AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Eski Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, İl Genel Meclis Üyesi Durmuş Canikli, İl teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Alucra ilçe Teşkilatı Faruk Demirağ başkanlığında şu isimlerden oluştu;

Anahtar Kelimeler:
Korona'dan Dolayı Alucra'da Dördüncü VefatÖnceki Haber

Korona'dan Dolayı Alucra'da Dördüncü Vef...

Kısa Çalışma Ödeneği Uzadı mı?Sonraki Haber

Kısa Çalışma Ödeneği Uzadı mı?

Haber Yorumları

 • Gurbetteki Alucralı08-09-2020 08:29

  Aynı şeyin kahverengisi! Çürük domatesler yine ayıklanmamış

 • Vatandaş07-09-2020 09:02

  Akp yi tebrik ediyorum memleketi pisliklerinden arındırmaya devam ediyor. helal olsun size bu işi çok iyi yapıyorsunuz.. zangoçlar siziii :)))

 • Alucralı Esnaf06-09-2020 21:08

  Bir şeyi merak ediyorum bu Mehmet Karamanoğlu bu Ak partiye ne yaptı? ne zaman başları sıkışsa Mehmet bey koştu ayrıca esnaf olsun köylü olsun Mehmet beyin iyilik yapmadığı insan azdır. bu adam neden istenilmedi merak söz konusu ama Karamanoğlu da bunu unutmaz tek suçu galiba arkadaşlarını satmaması oldu gibi görünüyo.

 • Muhsin06-09-2020 15:41

  Yorum yazan arkadaşların tepkilerini anlıyorum siyasilerinde anlaması lazım herkes memleketinin iyiliğini gelişmesini ilerlemesini istiyor. Bu yönetime biraz zaman verelim bakalım ne yapacaklar ne yapmaya çalışacaklar bekleyelim ve görelim. Tepede bir Cumhur İttifakı var MHPli bir belediye var bölünmüş bir toplum var bakalım tavırları nasıl olacak gerçekten hizmet yapma derdindemi olacaklar hep beraber göreceğiz. Olumsuz şeyler yazarak enerjimizi düşürmeyelim bu memleket bizim. Gayemiz Akparti Hükümetinin hizmetlerinden memlekete en fazla neler kazandırabiliriz onun peşine düşelim bir süre sonra baktıkki bu yönetimde birşey yapmıyor 3-5 kişinin himayesinde onların emir eri gibi iş yapıyor işte ozaman gerekeni söyleriz. şimdi lütfen biraz sabır.

 • İsmet Bağcı06-09-2020 15:02

  Yazılan yorumları ve Alucranın durumunu gözlemliyorumda Ak Partide gerçekten millet bir değişim istiyordu ama yine olmamış ne hikmetse buna fırsat verilmiyor zihniyet hep aynı. Bu koltuk size ananızdan doğunca verilmediki bırakında birazda farklı yüzler farklı kişiler yapsın ama bırakmıyorlar çünkü işlerine gelmiyor üç beş kişi pastadan pay almanın derdine düşmüş asla Alucra gibi birdertleri yok olsa memleket bu durumda olmazdı. Hastaneye uzman doktor atanamamış heryer rezil rüzva edilmiş en önemliside bu zihniyet yüzünden kimse kimseye selam veremez hale getirilmiş. Bu yorumları okuyorlarsa lütfen bir düşünsünler kaybeden neden hep ALUCRA oluyor?

 • Ali Karaca06-09-2020 14:55

  Hayırlı olsun Faruk bey.

 • Yusuf Saraçoğlu06-09-2020 14:55

  Bu şahsın tekrar başkan seçilmesi alucranın tarihine kötü bir darbe daha olmuş. neden alucraya hayrı değilde zararı olan şahıslar seçilir ama şu bir gerçek alucrada akp bitti bitti.

 • Alucra06-09-2020 14:52

  Yazık kadroya bak Yaşkın ve ekibi ilçeyi umutlandirmisti Fevzi Çakmak köyü de bunu unutmaz!

 • Esnaf06-09-2020 14:50

  Süleyman Yaşkın ve ekibine yapılan unutulmamalı onlarda unutmayacaklar gün gelecek herkes cevabını verecektir ama Karslıoğlu bunu unutmaz Günügüzel köyüde gerekli cevabı birgün verecektir.

 • Fıştıkçı Şahap06-09-2020 13:40

  Kadroya bak be memleketin kaderiyle oynayan ne kadar adam varsa hepsi toplu çekilen resimde biraraya gelmiş hay maşallah. Hadi bunları bir tarafa bırakayım bu listede adı geçenlerden daha düne kadar birbirine küfür edenleri görünce memlekete nekadar hayırlı işler yapacakları gözümün önüne geldi çok sevindim durmak yok memleketin kaderiyle oymaya devam yürüyün be kim tutar sizi.

 • Esnaf06-09-2020 12:35

  Ha kel ali ha ali kel olmuş . Siz Bu kafayla daha çok seçim kazanırsınız. Süleyman başkan hak etmedi bunu.

 • Aslan Baba06-09-2020 11:47

  Aynı tas aynı hamam aynı tellak vay Alucram vay. akparti alucrada aile partisi olmuştur yıllardır böyleydi birkez daha tescillendi. Süleyman abimize fırsat vermeyenleri seçim zamanı göreceğiz. Hayırlı olsun demiyorum.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar