Ak Parti'de Kongre Süreci Başlıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ak Parti'de Kongre Süreci Başlıyor
Ak Parti Giresun il Başkanlığı genişletilmiş il danışma meclisi toplantısı Keşap'ta gerçekleşti.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Adalet ve Kalkınma Partisi Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, delege seçimleriyle başlayacak olan kongre sürecinin yılbaşından sonra ilçe kongreleriyle devam edeceğini belirterek, kongrelerden güçlenerek çıkacaklarına dikkat çekti.

Tatlı, Keşap’a gerçekleştirilen eylül ayı genişletilmiş il danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada kongre süreciyle ilgili bilgiler aktardı.

Ekim ayı itibariyle delege seçimlerini başlayacağını ve AKBİS’in kapanacağını aktaran İl Başkanı Tatlı, bu konuda ilçe başkanları ve yönetim kurullarına önemli uyarılarda bulundu. Tatlı, delege seçimleriyle başlayacak olan kongre sürecinin yılbaşından sonra ilçe kongreleriyle devam edeceğini ifade ederek, kongrelerden güçlenerek çıkacaklarına vurgu yaptı.

Tatlı, Adalet ve Kalkınma Partisi ailesine kongre sürecinde büyük görevler düştüğünü belirterek, bir millet ve hizmet sevdalısı olan partilerinin yollarına devam edeceğini sözlerine ekledi.

Toplantıya AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, İl Başkanı, İl ve İlçe Belediye Başkanları, İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe Başkanları, il ve ilçe Kadın kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri,  İl ve ilçe Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Anahtar Kelimeler:
Mevduat Garantisi 150 bin Liraya ÇıkarıldıÖnceki Haber

Mevduat Garantisi 150 bin Liraya Çıkarıl...

Turan Bulutcu MYO'da Ek Kontenjanda Fayda EtmediSonraki Haber

Turan Bulutcu MYO'da Ek Kontenjanda Fayd...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar