Alucra Belediyesi Az İmkanla Çok İş Yapıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra Belediyesi Az İmkanla Çok İş Yapıyor
2016 yılında araç trafiğine kapatılan Alucra Merkez Ulu Camiinin Hürriyet Caddesi ile olan bağlantı yolu da trafiğe açıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Az İmkanla Çok İş

2016 yılından araç trafiğine kapatılan Merkez Ulu Camiinin önü Alucra Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile tekrar trafiğe açıldı. Konuyla alakalı başka Suat Aybar şunları iletti;

"Göreve geldiğimiz andan itibaren borç batağındaki bir belediyeyi zor şartlarda ayakta tutmaya çalışıyoruz. Az maddi imkanımız ile güzel işler yapıyoruz. Alucra Belediyesi olarak ilçemizden meydanlarından sayılabilecek Merkez Ulu Camii önünü yeniden Hürriyet Caddesi ile bağlantısını yaptık, aydınlatma çalışmalarını da tamamlayıp bugün trafiğe açtık.

Zor şartlarda imkanlarımızı en üst düzeyde kullanıyoruz, destek olan herkese çok teşekkür ederim, bu memleket hepimizin, memleketimize sahip çıkacaz, elimizden geldiğince çıkmaya çalışıyoruz. Daha güzel bir Alucra için ekibimizle tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her konuda istişareyle hareket ettiğim Belediye Meclis Üyelerime ve MHP İlçe Başkanı Mete Metinyurt'a, ilçemize yaptığımız tüm hizmetlerde yanımızda olan ilçe esnaflarımıza, duyarlı iş adamlarımıza ve halkımıza teşekkür ederim" dedi.

Belediye personeli ile birlikte çalışmanın her kademesinde işin başında olan Belediye Başkanımıza ve ekibine Alucrahaber.com olarak bizlerde teşekkür ederiz.

Anahtar Kelimeler:
Yaya Güvenliğinin NöbetçisiyizÖnceki Haber

Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz

İmam Hatip Okullarının Kuruluş Yıl dönümü ProgramıSonraki Haber

İmam Hatip Okullarının Kuruluş Yıl dönüm...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar