Alucra Belediyesine Greyder Kazandırıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye'nin borçlu belediyelerinden birisi olan Alucra Belediyesinde hizmetler durmuyor.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Türkiye'nin borçlu belediyeleri arasından yer alan Alucra Belediyesinde hizmetler aralıksız devam ediyor.

Alucra Belediyesinden Önemli Bir Hizmet Daha

Geçtiğimiz yıllarda önceki Belediye yönetimi tarafından belediye ait greyder satılmıştı. Özellikle kış aylarında yolların temizlenmesi konusunda zorlanan Alucra Belediyesi, kasasından 1 TL çıkarmadan Belediye'ye grayder kazandırdı.

Alucralılara Ne Söz Verdiysek Arkasındayız

MHP'li Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar yaptığı açıklama;

"Herkesin bildiği üzere borçlu bir Belediyeyi devraldık. Borcumuz var diye elimizi kolumuzu bağlayıp vatandaşımıza hizmet etmemezlik yapmadık, yapmayacağız. İmkanlarımız dahilinde ilçemize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Şuanda ilçemizde kaybolan birlik beraberliğin yanında, belediyenin araç ihtiyaçlarını da yeniden tesis ediyoruz. Biz çalışmalarımızı ekibimizle istişare ile yapıyoruz, gönüllere dokunmak istiyoruz. 2005 model, tüm bakımları yapılmış ve çok az saat çalışmış Volvo marka grayder Ankara'dan bugün ilçemize gelmiştir. 

Greyderin ilçemize kazandırılmasında şahsım olarak başta meclis üyelerimize, MHP İlçe Başkanımıza, Gönlü Alucra için atan hayırsever Alucra Sevdalısı iş adamlarımıza, Ankara'dan ilçemize nakliyesini yapan Eksen Nakliyatın sahibi Ali İhsan Özdemir bey'e, başarılı olmamız için dualarını esirgemeyen tüm Kadirşinas Alucralılara teşekkürü bir borç bilirim. Az imkanla çok iş yapmaya çalışıyoruz, emin olun imkanlarımız daha fazla olsa Alucra bu şekilde olmaz, ama biz Alucralılara söz verdik, ne olursa olsun bu memleketi kaderine terk etmeyeceğiz" dedi.

İlçe merkezinde kesilen kurban ve dualarla yeni iş makinesi Alucra'da hizmet vermeye başladı.

 

Anahtar Kelimeler:
Yeni Yıl Karla GeldiÖnceki Haber

Yeni Yıl Karla Geldi

Girmep'de Bayrak DeğişimiSonraki Haber

Girmep'de Bayrak Değişimi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar