Alucra Çamoluk Ölüm Yolunda Kaza, 5 Yaralı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra ilçesinden Çamoluk'a açılışa giden market personeli Alucra Arda köyünde trafik kazası yaptı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Türkiye'nin en bakımsız, en sorunlu yollarından biride hiç şüphesi Giresun'un Alucra-Çamoluk ilçelerini bağlayan 28-25 nolu Devlet Karayoludur. Dar ve keskin virajlar, bakımsız ve standartlara uymayan bir yol olan 28-25 nolu Devlet Karayolunda yol kusurundan dolayı bir çok ölümlü kaza meydana gelmişti. Arda köyünde meydana gelen trafik kazası ile birlikte bu kazalara bir yenisi daha eklendi.

Alınan bilgiye göre Alucra'dan Çamoluk ilçesindeki bir markete açılışa giden minibüs Arda Köyünde şarampolden uçuruma yuvarlandı.

Araç içinde yaralanan 5 kişi Alucra 112 ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevkini gerçekleştirdi.

Yaralıların birçok yerinde kırık ve ezilme olduğu belirtilirken olayla ilgili Alucra Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Gördü tanıklarının ifadesine göre; Alucra Çamoluk ilçesini birleştiren bu yolun hiçbir yerinde bariyer yok. Şayet bariyer olmuş olsaydı bu kaza bukadar şiddetli olmamış olacaktı" denildi.
Alucrahaber.com olarak yaralılarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Seçim Zamanı Ortaya Çıkan Vekillerimiz Neden Bu Yola Sahip Çıkmıyor?

1970'li yıllarda yapılan ve yapıldığı tarihden bugüne kadar hiçbir iyileştirme yapılmayan bu yolda seçim zamanı ortaya çıkan Milletvekilleri bu yolun neden yapılmadığını açıklamalılar. Oy istemeye gelen, festivallere koşa koşa gelen bürokratlarımız neden bu yolun bu halde kalmasına sessiz kalıyor? Can kayıpları olmadan bu yol yapılamaz mı? Cumhurbaşkanımızın 2001 yılındaki konuşmasındaki ifadesini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

"Bu yol bu yöre halkının kaderi olamaz!" Recep Tayyip Erdoğan

Anahtar Kelimeler:
Alucra'da Cuma Namazı Statta KılındıÖnceki Haber

Alucra'da Cuma Namazı Statta Kılındı

Dursun Dede’nin Hayali Gerçek OlduSonraki Haber

Dursun Dede’nin Hayali Gerçek Oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar