Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesinden Eğitim Desteği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesinden Eğitim Desteği
Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri tarafından Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan öğrenciler için hazırlanan paketler bizzat öğrencilere dağıtıldı.

Kovid 19 salgını sebebiyle 16 Mart 2020 de tatil edilen 23 Mart 2020 uzaktan eğitime geçen okulların öğrencisiz kalması eğitim öğretim faaliyetlerinin evlerden yapılmasını zorunlu kıldı. Bu süreçte okullarda sunulan imkânlardan kısmen mahrum kalan öğrenciler için alışılması zor bir süreç haline geldi. Böyle bir süreçte  Alucra İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına hazırlanan her bir öğrenci için soru kitapçığı, deneme, örnek soru ve broşür hazırlayıp köy köy gezerek öğrencilerine ulaştırdı.

Alucra merkez dâhil, Anastos, Köklüce, Çalgan, Fevzi Çakmak, Yeşilyurt, Karabörk, Hacılı, Koman, Ardıç, Babapınar, Çamlıyayla köylerindeki öğrencilerine gerekli önlemler dâhilinde hazırlanan paketler ulaştırıldı.

Ayrıca öğrencilere sınav öncesi yapılan değişiklikleri ve sınav öncesi, sonrası dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili Rehberlik ve Psikolojik Danışman öğretmen tarafından hazırlanan broşürde dağıtıldı.

Öğretmenlerimizi bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.

Anahtar Kelimeler:
Kar Nedeniyle Kapalı Olan Yayla Yolları AçılıyorÖnceki Haber

Kar Nedeniyle Kapalı Olan Yayla Yolları...

Alucra’ya Ay Yıldızlı Aydınlatma Çok YakıştıSonraki Haber

Alucra’ya Ay Yıldızlı Aydınlatma Çok Yak...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!