Alucra İmam Hatip Yerleşkesinde Bir Dizi Çalışma

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra İmam Hatip Yerleşkesinde Bir Dizi Çalışma
Alucra'da imam hatip yerleşkesinde yaklaşan kış mevsimi öncesinde hem kışa hazırlık hem de bakım onarım mahiyetinde bir takım çalışmalar yapıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokul bahçesinde yaklaşan kış mevsimi öncesinde hem kışa hazırlık hem de bakım onarım mahiyetinde bir takım çalışmalar yapıldı.

Yerleşkenin giriş kısmındaki yolun bir kısmının bozuk olan yeri sökülerek yerine yeni beton atılması sağlanırken aynı bölgede özellikle bahar aylarında yolun genelinden akarak özellikle öğrencilerin ayaklarının ıslanmasına sebep olan bölgeye mazgal döşemesi yapıldı.

Bahçe giriş kısmındaki büyük mazgalların tamiri sağlanarak iş sağlığı ve güvenliği açısından tedbir alındı.

Yerleşkede katı yakıtlı kalorifer kazanı kullanılmasından dolayı kül döküm ihtiyaç duyuluyordu. Bunun için odunluk önüne beton perdeler ve döküm rampasıyla kül döküm alanı yapıldı.

Okul bahçesinde bulunan basketbol potaları ve futbol kaleleri elden geçirilerek gerekli önlemler alındı.

Ayrıca uzun zamandır boyanmayan ve paslanma aşamasına gelen istinat duvarlarındaki ferforje demirlerinin boyanması sağlandı. Yerleşkede bulunan çocuk oyun parkının betonlanmayan diğer kısımlarının betonlanması sağlandı.

Okul idarecileri yerleşkelerde yapılan çalışmalarda önemli katkısı bulunan Mahmut Gündüz'e, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Adem Soysal'a, Sinan Palavar'a, demir ihtiyacını gideren Fatih Bıyıkçı'ya, demir kaynak işlerini yapan Mehmet Köymen'e, İşlerin Ustalığını üstlenen İbrahim Köymen ve okul çalışanı Ali Köymen başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkürlerini ifade ettiler.

 

Anahtar Kelimeler:
Yakupoğlu Ailesinden TeşekkürÖnceki Haber

Yakupoğlu Ailesinden Teşekkür

Mekke'nin Fethi Gecesine DavetlisinizSonraki Haber

Mekke'nin Fethi Gecesine Davetlisiniz

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar