Alucra Merkez Derneğinden Hergün Sıcak Yemek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Alucra Merkez Derneğinden Hergün Sıcak Yemek
İlçemiz geçtiğimiz yıl kurulan Alucra Merkez Derneği Ramazan ayında ihtiyaç sahibi günlük 180-200 arası kişiye iftarda sıcak yemek sunmaya devam ediyor.

Alucra Merkez Derneği tarafından yürütülen sosyal yardım çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi hemşerilerimize yönelik 180-200 kişilik iftar ve sahur için sıcak yemek yardımı yapılıyor.

İftar çadırlarından, Ramazan davetlerinden, toplu iftar sofralarından mahrum olduğumuz bu mahzun Ramazan Ayında, ihtiyaç sahiplerine, yaşlılarımıza, iftar saatinde görevi başında olan güvenlik güçlerimize ve 112 sağlık ekiplerimize, günlük ortalama 180-200 kişi olmak üzere, bizzat evlerine iş yerlerine götürmek suretiyle sıcak yemek sunmaya devam ediliyor.

Merkez Derneği yöneticileri; ilçede ilk kez böyle birşey yapıldığı, Koronavirüs nedeniyle imkanları kısıtlı olan hemşerilerimize sıcak yemek ile katkı sağladıklarını ifade ettiler. Yapılan bu güzel çalışmada az çok katkısı olanlardan Allah razı olsun.

Kaynayan çorbada tuzunuz olsun isterseniz, sizlerde bu güzel organizasyona aşağıdaki IBAN bilgileriyle katkı sağlayabilirsiniz.

“Kim bir oruçluyu iftar ettirirse, oruçlu kadar sevap kazanır. Oruçlunun sevabından da hiçbir şey eksilmez.” Hadis-i Şerif

ALUCRA MERKEZ DERNEĞİ
Alucra Merkez Derneği
IBAN 13 0001 0001 2791 3979 6350 01

Alucra Merkez Derneği

Alucra Merkez Derneği

Alucra Merkez Derneği

Alucra Merkez Derneği

Alucra Merkez Derneği

Alucra Merkez Derneği

Anahtar Kelimeler:
Şiran SMYO Yeni Kampüs Alanı KazandırıldıÖnceki Haber

Şiran SMYO Yeni Kampüs Alanı Kazandırıld...

Karadikmen Köyünde 2 hane Karantinaya AlındıSonraki Haber

Karadikmen Köyünde 2 hane Karantinaya Al...

Haber Yorumları

 • Ünal Korkmaz23-05-2020 20:24

  Allahu teala hizmetlerinizi makbul eylesin inşallah, salli ala seyyidina muhammed.

 • Veli Rıdvan BOZYOKUŞ07-05-2020 15:46

  ALLAH yapmış olduğunuz hizmeti ve yardımı kabul eylesin , RABBİM mükafatlandırır inşallah , hayırlı ramazanlar , hayırlı bayramlar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!