Alucra MHP İlçe Başkanından Bayram Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra MHP İlçe Başkanından Bayram Mesajı
MHP Alucra İlçe Başkanı Mete Metinyurt Kurban Bayram Mesajı yayınladı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İlçe Başkanı Metinyurt, yayımladığı bayram mesajında;

“Asırlardan beri aziz milletimizin inanç ve heyecanla kutladığı, toplumsal kardeşliğin göstergesi olan, dini değerlerin tazelenerek güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na ulaşmış olmanın heyecanı içindeyiz.

Yüce Allah’tan, bu mübarek bayramın, ülkemiz, milletimiz, Türkİslam alemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olması, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

İslam’ı en güzel ve muhtevalı haliyle yaşayan aziz milletimiz, milli değer ve hasletlerimizle bu günleri bir kat daha anlamlı hale getirmiştir. Bayramlar, umutların yeniden yeşerdiği, azmin ve inancın her sorunun üstesinden gelmenin en temel yolu olduğuna dair kararlılıkların bir kez daha kazanıldığı mana iklimleridir.

Bu düşüncelerle ile dünya da ve ülkemiz de ki Kovid19 salgını nedeniyle içerisinden geçmekte olduğumuz bu sıkıntılı günlerin bir an evvel sona ermesini diliyorum.

Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, ülkemiz ve milletimiz için yükselişe ve huzura vesile olmasını Cenabı Allah’tan dilerim” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Başkan Aybar’dan Bayram MesajıÖnceki Haber

Başkan Aybar’dan Bayram Mesajı

Alucra'da Gazi ve Şehit Ailelerine Bayram ZiyaretiSonraki Haber

Alucra'da Gazi ve Şehit Ailelerine Bayra...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar