Alucra MHP Teşkilatından Başbuğ Türkeş'e Vefa

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra MHP Teşkilatından Başbuğ Türkeş'e Vefa
Milliyetçi Hareket Partisinin merhum genel başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefat yıl dönümünde Alucra MHP teşkilatından örnek bir çalışma gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Alucra ilçe başkanı Mete Metinyurt, “Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş, Türk Dünyasının ve ülkemizin bölünmez bir bütün olarak yaşatılması ülküsüne inanmış, bu uğurda bedel ödemiş, davasına gönül vermiş ve herzaman eksikliğini hissettiğimiz vatansever bir devlet adamıydı” dedi.

Alpaslan Türkeş’in vefatının 23.yıl dönümü nedeniyle Alucra MHP Teşkilatı merhum Başbuğ'un ruhu için ilçede askıda ekmek uygulaması yaptı.

İlçedeki bir fırın ile anlaştıklarını ifade eden Metinyurt, "4 Nisan 2020 tarihinde ilçemizde anlaştığımız fırında üretilen tüm ekmekler Başbuğumuzun ruhu için ilçe halkına özellikle Koronavirüs nedeniyle dışarı çıkamayan hemşehrilerimizin evlerine kadar ulaştırılarak dağıtımı yapılmıştır. Dağıtımı gerçekleştiren arkadaşlarımıza, fırıncı ustalarımıza vede ilçe teşkilatımıza teşekkür ederim. Büyük devlet, fikir ve dava adamı Başbuğumuzun Alparslan Türkeş'e rahmet olsun, mekanı cennet olsun" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Çamoluk'ta Karantina Olacak mı?Önceki Haber

Çamoluk'ta Karantina Olacak mı?

Alucra'yı Yasa Boğan Kaza, İsmet Demirağ Vefat EttiSonraki Haber

Alucra'yı Yasa Boğan Kaza, İsmet Demirağ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!