Alucra Pazarı Yeniden Denetlendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra Pazarı Yeniden Denetlendi
Alucra Semt Pazarıdaki sahte tereyağ sonuçlarından sonra yaptığımız uyarılarla Giresun İl Tarım Müdürlüğü Gıda Şubesi ekipleri cumartesi günü kurulan Alucra semt pazarında yağ, peynir ve vb ürünleri satan satıcıları yeniden denetledi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucrahaber.com olarak Alucra Semt Pazarında komik rakamlarla satılan süt ve süt ürünlerinin denetimi için yaptığımız girişimler sonuç verdi.

Oldukca gülünç rakamlara satılan tereyağlar gibi süt ürünleri dikkatimizi çekmiş, konuyu Alucra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü başta olmak üzere, Alucra Belediyesi, Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Gıda Denetimi yetkilileriyle paylaşmıştık. Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilieri denetim yapmış ve ürünlerin içeriklerinde margarin gibi çeşitli katkı maddeleri olduğunu yaptığı tahlillerle tespit etmişti.

Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne yaptığımız tekrar başvuru ile Alucra Semt Pazarında Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilieri denetim yaparak bu ürünleri satan kişilerden tahlil için numune aldı.

Yapılan denetim sonrası yapılacak analizleri de sizlerle buradan paylaşıyor olucaz, siz değerli hemşerilerimizde bu ürünleri alırken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz!

Anahtar Kelimeler:
Alucra'da Aralıksız Covid-19 Denetimleri YapılıyorÖnceki Haber

Alucra'da Aralıksız Covid-19 Denetimleri...

Topçam Mesire Alanı Yeniden Hizmete AçıldıSonraki Haber

Topçam Mesire Alanı Yeniden Hizmete Açıl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar