Alucra Şehitliğinin Bakım ve Onarımı Tamamlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra Şehitliğinin Bakım ve Onarımı Tamamlandı
Alucra Şehitliğimizin bakım ve onarımı yapılan özverili bir çalışma ile yapıldı.

Daha öncesinde il genel meclis ve ilçe encümen üyeleri ile birlikte alınan karar neticesinde başlatılan Alucra İlçe Şehitliğimizin bakım ve onarımında sona gelindi.

Alucra Kaymakamı Hulusi Teke başta il genel meclis ve encümen üyeleri olmak üzere kurum amirleri, hayırseverler, ilçe esnafları ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Hepimizin ortak değeri olan şehitlerimizin kutsal mekanının bakım ve onarımını el birliğiyle yapılmasının mutluluğu içinde olduğunu, şehit ailelerine ve tüm ilçe halkımıza hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

Alucra İlçe Tarım Müdürümüz Hakan Artan'ın yönettiği projede ilçe şehitliğimiz al bayrağımızın rengi ile yeniden boyandı, gece aydınlatılması, bayrak direkleri ve bayraklar yenilendi, ağaçlandırma, kabirlerin temizliği, giriş merdivenlerinin yeniden yapılması gibi bir çok eksiklik tek tek tespit edilip giderilerek ilçemize yakışır bir şehitlik oldu.

Alucrahaber.com olarak Alucra Kaymakamımıza, il genel meclis ve encümen üyelerimize, İnşaat işlerini yapan Ahmet Karslıoğlu'na, işkur çalışanlarına vede özellikle İlçe Tarım Müdürümüz Hakan Artan'a teşekkür ederiz.

Anahtar Kelimeler:
7143 Sayılı Vergi Affı KanunuÖnceki Haber

7143 Sayılı Vergi Affı Kanunu

Kaymakam Hulusi Teke'yi UğurladıkSonraki Haber

Kaymakam Hulusi Teke'yi Uğurladık

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!