Alucra Spor'da Neler Oluyor?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra Spor'da Neler Oluyor?
Sezona kendi evinde mağlubiyetle başlayan Alucra Spor'da sular durulmuyor.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

6 haftada topladığı 1 puanla geçen sezonu mumla aratan Alucra Spor'da işler bir türlü istenilen şekilde ilerlemiyor.

Takım oyuncuları ile durumu değerlendirdiğimizde şu ifadelere yer verdiler:

"Geçen sene maddi anlamda ciddi bir destek veren ve iyi bir yönetim vardı, bu sene ikiside yok. Adı üzerinde amatör bir lig ve oyuncularımızın bir çoğu öğrenci. Kendi harçlıklarından fedakarlık edip birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Lisans ücretlerini bile bir kısmını ödeyemedik ve ciddi anlamda maddi ve manevi güç kaybı yaşıyoruz. Komşu ilçemiz Şebinkarahisar'da aynı sıkıntıları yaşamıştı, fakat yönetimleri İstanbul'da yaptıkları katkı gecesiyle maddi olarak ciddi bir gelir sağlayıp oyuncu transfer ettiler ve bu sene şampiyonlukla üst tura çıktılar. Tebrik ediyoruz onları bu işi güzel organize ettiler. Bizim gençlere de sahip çıkacak böyle organizasyonlarla takımı ayakta tutacak büyüklerimize ihtiyacımız var, umarım bu kötü gidişe dur deriz" dediler.

Alucra Spor'a gönül vermiş esnaf ve taraftarlarda geçen dönem işlerinin yoğunluğundan dolayı ara veren başkan Doğan Bingöl'ü tekrar göreve çağırarak güçlü bir yönetimle takıma sahip çıkmaya davet ettiler.

Alucrahaber.com olarak bu sezon tüm bu olumsuzlara karşı Alucra Spor'da fedakarca emek veren ter döken oyuncularımızı tebrik ediyoruz.

 

Anahtar Kelimeler:
Gençlik Kollarında Göncü DönemiÖnceki Haber

Gençlik Kollarında Göncü Dönemi

Alucra Barajı Hızla YükseliyorSonraki Haber

Alucra Barajı Hızla Yükseliyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar