Alucra ve Çamoluk Giresun'un İlçesi Değilmiş!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra ve Çamoluk Giresun'un İlçesi Değilmiş!
Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Giresun’da yapımı devam eden projeleri yerinde incelemek, yeni projeler üzerinde istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere ilimize geldi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Giresun’da bir takım incelemeler ve ziyaretlerde bulundu.

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Milletvekilleri; Cemal Öztürk, Av. Kadir Aydın, Av. Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile ilçe ve belde belediye başkanlarının ile AK Parti ilçe başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

Valilikten yapılan açıklamada;

"Valilik Toplantı Salonu’nda 20 Eylül Cuma günü Saat: 14.30 da gerçekleştirilen toplantıda; ilimizde yapımı devam eden, yeni yapılacak olan projelerin son durumu ve belediye başkanları tarafından dile getirilen diğer sorunların çözüm yolları üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu." denildi.

Alucra ve Çamoluk Belediyeleri Neden Yok!

Giresun'un karayolarındaki son durumu, yatırımları ve projelerle alakalı çok önemli bir toplantıda Alucra ve Çamoluk Belediye Başkanlarının olmaması dikkat çekti.

Hakeza 1976 yılında yapıldığı gibi duran ve hiçbir şekilde karayolları standartlarına uymayan birçok ölümlü kazanında müsebbibi olan Alucra-Çamoluk yolu, 2 yıldır çeşitli sebeplerle tamamlanamayan Alucra çevre yolu, Alucra ve Yağlıdere ilçelerini bağlayan Kurtbeli yolu'nun akıbeti hakkında söz sahibi olması gereken Alucralıların bu toplantıda yok sayılmasını doğru bulmuyoruz.

Toplantıya katılan AKP'li belediyelerin soruları cevaplayan Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Giresun'un sahil kısımlarında yapılan çalışmaları, Keşap Durağı ile Bulancak Durağına yapılacak olan projeleri anlattı, ilçemizdeki çevre yolunun da devam ettiğini iletti.

Anahtar Kelimeler:
Şebinkarahisar Belediyesine Ozan Arif ÖnergesiÖnceki Haber

Şebinkarahisar Belediyesine Ozan Arif Ön...

Doludere Abdullah Yüksel Turnuvası BaşladıSonraki Haber

Doludere Abdullah Yüksel Turnuvası Başla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar