Alucra'da Corona Virüsüne Karşı Seferberlik

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra'da Corona Virüsüne Karşı Seferberlik
Corona virüse karşı Alucra’da son 1 haftada adeta dezenfeksiyon seferberliği başlatarak, okulları, ibadethaneler, bankamatikleri ve toplumun ortak kulanım alanı olan birçok noktayı dezenfekte eden Alucra Belediyesi, farklı önlemle mücadeleyi güçlendiriyor.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Belediyesi Corona virüsüne karşı önlemlerine devam ediyor.

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyada etkisini gösteren corona virüsün Türkiye’de de görülmesinin ardından ülke genelinden tedbirler had safhada alınmaya devam ediyor.

Alucra Belediyesi tarafından toplu taşıma araçları, taksiler ve ortak kullanım alanlarında çalışmalar gerçekleştiren belediye ekipleri, dezenfektasyon çalışmalarını ilçede aralıksız sürdürüyor.

Başkan Suat Aybar; "Corona virüse karşı dezenfekte işlemlerine başladık. Bu kapsamda ilçemizdeki başta ortak kullanım alanları olmak üzere ilçe genelinde dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Bu dezenfektenin çevre sağlığına hiç bir yan etkisi olmadığı gibi ilçe halkının da gerekli tedbirleri alması konusunda bilgilendirme çalışmalarımız devam etmektedir. Cumartesi kurulan ilçe pazarı da tedbir kapsamında kapatılmıştır" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Babadan Aldığı Görevi Emeklilikle TamamladıÖnceki Haber

Babadan Aldığı Görevi Emeklilikle Tamaml...

Sağlık Çalışanlarına MinnettarızSonraki Haber

Sağlık Çalışanlarına Minnettarız

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar