Alucra'da Covid-19 Denetimleri Yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra'da Covid-19 Denetimleri Yapıldı
Covid-19 Tedbirleri Kapsamında denetimler 1 Ekim 2020 Perşembe günü Giresun İl Merkezi ve ilçelerde “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosuyla gerçekleştirildi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

“Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla yapılan denetleme faaliyeti Alucra ilçe merkezinde geniş kapsamlı olarak gerçekleştirildi.

İlçe merkezindeki çay ocakları, parklar, sosyal alanlar, marketler, şarküteriler, berberler, kasaplar, ulusal zincir marketler ve diğer işletmeler ziyaret edilerek maske, mesafe ve temizlik konusunda denetlenirken, vatandaşlara da bilgilendirme yapıldı.

"Sağlık İçin Hepimiz İçin"

İçişleri Bakanlığımızın ülke genelinde "Sağlığımız İçin Hepimiz İçin" sloganıyla gerçekleştirilen Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler kapsamında Kaymakamımız Hasan Hüseyin Uzan, Belediye Başkanımız Suat Aybar, İlçe Tarım Müdürümüz, TSM Başkanımız, Kolluk Amir ve kuvvetlerimiz ile birlikte ilçemizdeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek koronavirüs ile mücadelede toplum sağlığı için gerekli önlem olan maske, mesafe ve temizlik konularında uyarılarda bulundular.

Anahtar Kelimeler:
Özel İdaredeki Usulsüzlükler AraştırılıyorÖnceki Haber

Özel İdaredeki Usulsüzlükler Araştırılıy...

ÖSYM Ek Yerleştirme Sonuçları AçıklandıSonraki Haber

ÖSYM Ek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar