Alucra'da Diyaliz Hastaları için 2020 Model Minibüs Hediye Edildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Alucra'da Diyaliz Hastaları için 2020 Model Minibüs Hediye Edildi
Alucra Gönül Dostlarından Alucra Devlet Hastanesi emrine diyaliz hastalarının nakli için kullanılmak üzere 2020 model bir minibüs hediye edildi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra ve Çamoluk ilçelerindeki hastaların Alucra Devlet Hastanesi bünyesindeki diyaliz ünitesine taşınması amacıyla Alucra Gönül Dostları grubundaki Alucralı İş Adamları ve TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'ın katkılarıyla Alucra Devlet Hastanesine 2020 model bir minibüs hibe edildi.

Alucra Kaymakamlık binasında gerçekleşen törene TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, TMSF Kurul Üyesi Fatin Rüştü Karakaş, Alucra Gönül Dostları grubundan İbrahim Tepe, Av.Mustafa Dindarol, Ali Dindarol, Selami Sivritepe, Yusuf Sivritepe, Ali Caniklioğlu ile Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, MHP İlçe Başkanı Mete Metinyurt, Hastane Müdürü İlyas Aydoğan, Başhekim Dr.Bahriye Çolakoğlu, Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Muhammet Fatih Özkök ile misafirler katıldılar.

Başkan Gülal; "Geçtiğimiz yıl sonuna doğru Alucra'da Mustafa Tiryaki abimiz Diyaliz Hastaları için araç olmadığını ve bu hastaların diyaliz sonrası evlerine daha konforlu ulaşım sağlamaları için bir araç ihtiyacı olduğunu iletti. Bizde Alucra Gönül Dostları grubumuzdaki iş adamlarımıza konuyu intikal ettirerek durumu değerlendirdik. İş adamlarımızın katkılarıyla Alucra'ya bu aracı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm hastalarımıza şifalar diliyoruz, Alucramız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan'da; "Alucra Devlet Hastanemizin önemli bir ihtiyacını gideren Alucra Gönül Dostları Grubuna ve TMSF Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Aracı teslim alan Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan, katkılarından dolayı hayırsever Alucra Gönül Dostları grubundaki tüm iş adamlarına ve TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'a teşekkür ederek bir plaket takdiminde bulundu.

Anahtar Kelimeler:
Asırlık Su Kanalı Dün Gibi Faaliyetine Devam EdiyorÖnceki Haber

Asırlık Su Kanalı Dün Gibi Faaliyetine D...

Alucra STK'ları Yüksek Okula Destek OlmalıSonraki Haber

Alucra STK'ları Yüksek Okula Destek Olma...

Haber Yorumları

 • Furkan Güvenç28-06-2020 03:39

  Alucra Sevdalısı Sayın Bürokratımız Abimiz Muhiddin GÜLAL Başta Olmak Üzere Emeği Geçen Tüm Gönül Dostların’dan Allah Razı Olsun..

 • Hasan Serttaş20-06-2020 00:08

  Alucramız herşeyin en güzeline layık. Başta Muhiddn Gülal başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar