Alucra'da Hafızlarımız Çoğalıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra'da Hafızlarımız Çoğalıyor
Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursundan 3 öğrencimiz hafızlığını tamamladı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra’da, Hafızlık Kur’an kursunun 22 öğrencisinden 3 tanesi Diyanet İşleri Başkanlığının hafızlık sınavını başarı ile geçerek ilçemizde büyük mutluluğa vesile oldular.

Alucra Müftüsü Yahya Balcı yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

"Alucramızda uzun bir emek ve gayretin timsali olan 3 üç evladımız İsmail Hamurcu, Haydar Hamurcu ve Kamil Avcı kursumuzun ilk hafızları olmuşlardır. Başkanlığımızın Hafızlık sınavını başarı ile tamamlayarak hafızlık belgelerini almaya hak kazandılar.

İlçemizde 19 öğrencinin hafızlık için gayreti takdire şayan bir şekilde devam etmektedir. Alucramızın manevi dinamizmi adına bu sayının çoğalması bereketlenmesini diliyor bilhassa ailelerden desteklerini bekliyoruz. Hafız olmak isteyen her yavrumuzu kursumuza davet ediyorum. Rabbim ilçemizde hafızlarımızın sayısını çoğaltsın, vatanımıza milletimize Alucramıza hayırlı eylesin. Hafızlık kursumuza maddi manevi destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkürü bir borç biliriz" dedi.

Bizler de Alucrahaber.com olarak hafızımızı ve hocamızı tebrik ediyoruz, Rabbim sayılarını çoğaltsın.

Anahtar Kelimeler:
Giresunlular Derneğinden Unutulmayacak HizmetÖnceki Haber

Giresunlular Derneğinden Unutulmayacak H...

Alucra Vakfından Elazığ için KampanyaSonraki Haber

Alucra Vakfından Elazığ için Kampanya

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar