Alucra'da Mezuniyet Töreni Coşkuyla Sona Erdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra'da Mezuniyet Töreni Coşkuyla Sona Erdi
Giresun Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı mezuniyet törenleri, Alucra'da gerçekleşen programlarla başladı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Turan Bulutcu MYO öğrencileri mezuniyet sevinci yaşıyor. Yapılan törende okul bu yıl 12. mezunlarını verdi.

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulunda saat 9:30’da düzenlenen programla başlayan ilk törene; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Cin, Kaymakam Hulusi Teke, Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Abbas Karaağaçlı, üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezun öğrenciler adına Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencisi Yüksekokul 1. si İbrahim Özer’in konuşması ile başlayan programda Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fikret Uslucan da kısa bir konuşma yaptı. Uslucan yaptığı konuşmada Alucra Kaymakamlığı, Alucra Belediye Başkanlığı, Alucra Eğitim ve Kalkınma Vakfı, Alucrahaber.com Kadir Bekiroğlu'na okula yaptıkları katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti. Belediye Başkanı Asım Kaymakçı’nın ardından kürsüye çıkan ve mezun öğrencileri tebrik eden Prof. Dr. Mustafa Cin’in konuşmalarının akabinde Yüksekokul 1. si tarafından mezuniyet kütüğüne plaket çakıldı.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile devam eden program, mezuniyet coşkusunun en üst seviyeye çıktığı kep atma töreninin ardından sona erdi.

Anahtar Kelimeler:
Yıldırım Kavağı İkiye BöldüÖnceki Haber

Yıldırım Kavağı İkiye Böldü

Alucra'ya 100 Bin Adet Alabalık YavrusuSonraki Haber

Alucra'ya 100 Bin Adet Alabalık Yavrusu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar