Alucra'da Radyo MYO Deneme Yayınına Başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra'da Radyo MYO Deneme Yayınına Başladı
Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Bölümü öğrencilerinin uygulama eğitimleri için kurulan radyo stüdyosu ilk deneme yayınını yaptı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İnternet üzerinden yayın yapacak Radyo MYO 15 Aralık Cumartesi günü saat: 21:00’de ilk canlı yayınıyla aktif yayın hayatına başlayacak. Radyo MYO’nun öğrencilerin eğitimine ve yaşadıkları ilçede daha keyifli zaman geçirmelerine katkı sağlayacağını vurgulayan müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Fikret Uslucan düşüncelerini şu şekilde dile getirdi.

“Biz Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu’nun tüm akademisyenleri olarak her zaman uygulamalı eğitimin faydasına inananlardanız. Bu bağlamda şimdiye kadar yaptığımız çalışmalar uygulamalı bölümlerimizin atölyelerini geliştirmeye dönük olmuştur. Açılışını yapacağımız radyo stüdyomuz da bu çalışmalarımızın en önemli meyvelerinden diyebilirim. Elbette böylesine profesyonel bir stüdyonun kurulması çok kolay olmadı.

Bu konuda bize her zaman destek veren kişileri ve sponsorları anmadan geçemeyeceğim. En başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’a tüm atölyelerimizin ve radyonun kurulmasına sağladığı destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum.

Mesaisinin önemli bir kısmını bizim için harcayan ve bu radyonun kurulmasına öncülük eden Alucra Haber Genel Yayın Yönetmeni Kadir Bekiroğlu’na, teknik olarak bilgi ve becerisinden fazlaca yararlandığımız Öğr. Gör. İbrahim Gökhan Gürsoy’a, stüdyonun yapım aşamasında bizim için çok koşturan ve yorulan Halit Petek’e ve yapım sırasında neredeyse maddi haklarının tamamından feragat ederek okulumuza hizmet adına çalışan ustalarımız Sait Polat, Ali Tuncel ve Hayati Aşkın’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Aynı zamanda bizim sınırımızı aşan bütçesiyle bu stüdyonun yapımına maddi olarak destek veren sponsorlarımız; değerli eğitimcimiz Arif Dede'ye, Adem Delice'ye, Fatih Gündüz’e, Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcı Şerife Taşbaşı’na, Alucra Koman Köyü’nden isminin duyulmasını istemeyen bir vatandaşımıza ve Cafe Pena’ya çok teşekkür ederim. Umarım Radyo MYO öğrencilerimiz ve Alucramız için hayırlı olur.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Alucra Muhtarlar Derneği Önemli AçıklamaÖnceki Haber

Alucra Muhtarlar Derneği Önemli Açıklama

Eski Jandarma Bölge Komutanına Hapis CezasıSonraki Haber

Eski Jandarma Bölge Komutanına Hapis Cez...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar