Alucra'daki Kıl Çadırı Yerle Bir Oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Alucra'daki Kıl Çadırı Yerle Bir Oldu
Alucra Belediyesine ait Irmak Park Sosyal Tesislerinin içinde yer alan otantik kıl çadırı bugün büyük bir gürültü ile çöktü.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Belediyesi tarafından 2015 yılında hizmete açılan Irmak Park Sosyal Tesisleri içinde bulunan Otantik Kıl Çadırı, üzerindeki kar birikintisinin ağırlığına dayanamayarak bugün sabah saat 09:30 gibi büyük bir gürültü ile çöktü.

Konuyla alakalı olarak Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar şu açıklamayı yaptı:

"Alucra Belediyesi olarak 2019 yılında tedbiren boşaltıp kapattığımız kıl çadırı bu sabah makas sistemi kullanılmadığı için çöktü. Daha önce de çöken bu çadır üretici firma tarafından güçlendirme yapılmıştı. Yaklaşık 800 Bin TL harcanmış ve iki kez tadilat yapılmış bu çadırın makas sisteminin olmaması çadırı kullanılamaz hale getirmiştir. Memleketimiz kış memleketi olduğu için bu sıkıntıyı hisssetiğimden dolayı tahliyesini yapmıştık. Daha önce bir çok kez görüştüğümüz üretici firma bize Ekim, Kasım ayı gibi gelip gerekli çalışmayı yapacağını beyan etmesine rağmen gelmemiştir.

Bu çadır bugün kullanılıyor olsaydı, insanlar zarar görebilir, belki olası yaralanmalara sebebiyet verebilirdi. İlgili firma hakkında tutanak tutup ihmali olanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağım" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Ozan Arif Unutulmayan Eserleri ile AnıldıÖnceki Haber

Ozan Arif Unutulmayan Eserleri ile Anıld...

Beyoğlu İYİ Parti, Çavuşoğlu'yla Yola Devam DediSonraki Haber

Beyoğlu İYİ Parti, Çavuşoğlu'yla Yola De...

Haber Yorumları

 • Sami Celebi25-02-2020 21:53

  Yazık olmuş duyduğuma göre bir sürü elektrik borcu felanda varmış oranın. Alucradan ne istediniz düşün artık şu memleketin yakasından. Yazık köy memleket.

 • Sadık Köse24-02-2020 09:14

  Memleketin herşeyinde olduğu gibi bu çadırada yazık oldu dünyanın parası harcandı güzel bir tesis oldu lakin işletmede sorun yaşadılar sahipsiz kaldı tıpkı Alucra gibi. Nurettin abileri gelsinde görsün eserini.

 • Şerif Bingöl23-02-2020 02:14

  Üstündeki kar temizlenseydi çökmezdi.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar