Alucra’ya Ay Yıldızlı Aydınlatma Çok Yakıştı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alucra’ya Ay Yıldızlı Aydınlatma Çok Yakıştı
Alucra Belediyesi, kenti güzelleştirmek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Bu kapsamda daha önce ilçe merkezinde bozulan ara yollarda tadilatlar yapan, ilçe girişinde ağaçlandırma yapan Alucra Belediyesi ilçe merkezinde atıl durumda olan meydanda önce ağaçlandırma sonrasında ise ay yıldızlı aydınlatma sistemi kurdu.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar; "Göreve geldiğimiz günden beri küçük dokunuşlarla ilçede birçok güzel çalışmaya imza attık, böylesine ilçede güzel etkiler yapan çalışmalarımız kesintisi devam edecektir. Bugünde ilçemizin çok önemli iş adamlarından Ünal Kablo'nun sahibi Mehmet Meydancı ağabeyimizin maddi destekleriyle daha önce Belediyemiz tarafından projelendirdiğimiz aydınlatma çalışmamız ilçe merkezinde Büyük Camii önünde montajı yapılarak Ramazan Bayramı öncesi güzel bir görsel görünüm sağladı. Alucra Belediyesine seçildiğimiz günden itibaren maddi manevi desteklerini esirgemeyen başarılı olmamız için hayır dualarında bizi unutmayan tüm hemşehrilerime çok çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle şimdiden tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum" dedi.

İlçe halkı tarafından da büyük bir beğeni kazanan ay yıldızlı aydınlatma sisteminin önünde şimdiden fotoğraf çektirmeler başladı.

Katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz, ilçemize hayırlı olsun.

Anahtar Kelimeler:
Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesinden Eğitim DesteğiÖnceki Haber

Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Ha...

Babapınar Mahallesinde Çeşmelere Çevre DüzenlemesiSonraki Haber

Babapınar Mahallesinde Çeşmelere Çevre D...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar