Ankara Alucralılar Gençlik Kolları Kuruldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ankara Alucralılar Gençlik Kolları Kuruldu
Alucralı hemşehrilerimiz Ankara Alucralılar Derneği Bünyesinde Gençlik Kolları Başkanlığını kurdu.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Gençlik ve gelecek el ele yürüyecek! Sloganıyla yola çıkan Ankaradaki genç Alucralı hemşehrilerimiz Alucralılar Derneği Bünyesinde Gençlik Kolları Başkanlığını kurdu.

Genç ve güçlü bir kadronun yanında her bakanlıkta memuru bulunan gençlik kolları Alucralı hemşerilerine hem destek vermek, hemde büyüklerinden destek alarak Alucralı gençlerin sorunlarını çözmek maksadıyla bu yola çıktıklarını beyan ettiler. Gençlik kolları Ankara'da bulunan Alucralı hemşerilerine ziyaret faaliyetlerine hızlı bir şekilde başlayarak, haftalık olağan toplantılarda; sosyal faaliyetlerde aktif olmanın yanında, gençlerin kendisini geliştirebilmesi için kurslarla anlaşarak Dernek adına genclere indrimlerin olmasını sağladıklarını bildirdiler.

Alucra'nın adını Ankara'da duyurmak için projelerin hızlanacağı Gençlik Kolları başkanlığı yönetimi tarafından bildirildi. Bu kapsamda bütün Alucralı Gençleri gençlik kolları başkanlığına beklediklerini, Alucralılar Derneğinin her Alucra'nın evi olduğunu beyan ettiler.

Ali Koşu Başkanlığında oluşan Ankara Alucralılar Gençlik Kolları şu isimlerden oluşuyor;

Ali Koşu (Başkan), Furkan Yemez, Fatma Dillice, Eray Közleme, Kübra Vurguncu, Abdullah Yakupoğlu, Berat Bayar ve Hakan Keskioğlu.


Ankara Gençlik Kolları

Anahtar Kelimeler:
Tarımsal Destekler BelirlendiÖnceki Haber

Tarımsal Destekler Belirlendi

Başarılı İdarecilere ÖdülSonraki Haber

Başarılı İdarecilere Ödül

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar