Başarılı İdarecilere Ödül

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başarılı İdarecilere Ödül
Alanlarında başarılı olan öğretmen ve idareciler başarı belgesiyle ödüllendirdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen ödül töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Derbeder; Milletleri ancak eğitimin kurtaracağını belirtti.

Derbeder, "Geldiğimiz günden beri sürekli okul ziyaretleri yapıyoruz. Gerek fiziksel güzelliklere gerekse eğitim alanındaki başarıları yakinen görüyorum. Öğretmenlerimiz her şeyin en iyisine layıktır." dedi.

Okullarda çok güzel çalışmalar yapıldığını belirterek, "2019 Liselere Giriş Sınavında İlimiz büyük bir başarı sağlayarak Türkiye üçüncüsü olmuştur. Bu başarının sağlanmasında göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmalarla fark oluşturan, diğerlerine göre birkaç adım öne çıkan idareci ve öğretmenlerimizi ödüllendiriyoruz. Ben inanıyorum ki öğretmenlerimizin aldığı ödüller tatlı rekabet oluşturarak yeni ve daha başarılı çalışmalara kapı aralayacaktır. Zaten önemli olan iyilikte yarışmaktır. İnşallah bu ödüllerin meyvelerini daha büyük başarılar sağlayarak alacağız. 

Yapılan konuşmaların ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü, başarı belgesi almaya hak kazanan 4 öğretmen ve idareciye belgelerini verdi.

Anahtar Kelimeler:
Ankara Alucralılar Gençlik Kolları KurulduÖnceki Haber

Ankara Alucralılar Gençlik Kolları Kurul...

AK Parti’de İlçe Başkanları ToplandıSonraki Haber

AK Parti’de İlçe Başkanları Toplandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar