Beyoğlu İYİ Parti, Çavuşoğlu'yla Yola Devam Dedi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Beyoğlu İYİ Parti, Çavuşoğlu'yla Yola Devam Dedi
İYİ Parti Beyoğlu İlçe Başkanlığı ikinci olağan kongresini gerçekleştirdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Beyoğlu İYİ Parti ikinci olağan ilçe kongresi gerçekleşti. Mevcut Başkan İsmail Hakkı Çavuşoğlu’nun tek aday olduğu kongrede, Çavuşoğlu delegelerin tamanından aldığı oylarla güven tazeledi.

Taksim Tepebaşı, eski Tüyap şimdiki TRT Binası önünde gerçekleştirilen kongrede tek liste ile girilen seçimde Alucralı hemşehrimiz İsmail Hakkı Çavuşoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Divan kurulu Başkanlığınu Gürkan Özensoy, Divan üyeleri Tahir Sargın, Volkan Akay ve Ahmet Çelik'in yaptığı kongreye İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İYİ Parti İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu ve il yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları il Başkanı Burak Çakıroğlu ile bir çok partili, delegeler ve Alucralı hemşehrilerimiz katıldı.

2. Olağan Kongresi sonrası tekrar Başkanlığa İsmail Hakkı Çavuşoğlu, tüm delegelere, parti yöneticilerine ve hemşehrilerine teşekkür ederek "yapılan kongrenin İYİ Partimize, İstanbul'umuza ve Beyoğlu ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Alucra'daki Kıl Çadırı Yerle Bir OlduÖnceki Haber

Alucra'daki Kıl Çadırı Yerle Bir Oldu

Okullarda Güvenli İnternet Eğitimi VerildiSonraki Haber

Okullarda Güvenli İnternet Eğitimi Veril...

Haber Yorumları

  • Doğan Gülep24-02-2020 17:11

    Hayırlı olsun Başarılar Muaffakiyetler dilerim. Kıymetli Kardeşim değerli hemşehrim İsmail Hakkı Çavuşoğlu'nu Tebrik ederim.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar