Beyoğlu'nda Gelecek Alucralıya Emanet

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Beyoğlu'nda Gelecek Alucralıya Emanet
Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, kurucu Beyoğlu İlçe Başkanlığına Giresun Alucralı hemşerimiz Yılmaz Bozyokuş’u atadıklarını açıkladı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, Beyoğlu İlçe Başkanlığı görevine atanan Yılmaz Bozyokuş’a yetki belgesini vererek görevinde başarılar diledi.

Yetki belgesini aldıktan sonra Alucrahaber sitemiz aracılığıyla açıklama yapan Yılmaz Bozyokuş, “Gelecek Partisi Beyoğlu ilçe başkanlığı görevi şahsım layık görülmüştür. Sayın genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımız Doğan Demir’e, genel başkan yardımcısı ve teşkilatlar’dan sorumlu başkan Mustafa Nedim Yamalı, İstanbul il başkanlığı teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı Metin Karakaş'a, il başkanımız İsa Mesih Şahin’e arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bana olan güvene layık olmak için var gücümüzle çalışacağız. Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte sorumluluk sahibi her vatandaş gibi taşın altına elimizi koymamız gerekiyor. En kısa sürede ilçe binamızı tutup, yönetim kurulumu oluşturacağım. Beyoğlu’nda etkin bir siyaset yürüteceğimizden kimsenin şüphesi olması” dedi.

Gelecek Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Yılmaz Bozyokuş

1972 Giresun ili Alucra ilçesi doğumlu olan Bozyokuş, uzun yıllardır İstanbul Beyoğlu ilçesinde elektrik, elektronik sektöründe ticari faaliyet gösteren aile şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Bozyokuş evli ve üç çocuk babasıdır.

Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl

Alucra Belediyesinin 4x4 İtfaiyesi Gülal'ın Desteğiyle YenilendiÖnceki Haber

Alucra Belediyesinin 4x4 İtfaiyesi Gülal...

Alucra'da Horon Öksüz Kaldı, Mekanın Cennet Olsun Aydın UçarSonraki Haber

Alucra'da Horon Öksüz Kaldı, Mekanın Cen...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar