Bozulan ve Deforme Olan Parke Taşları Onarılıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bozulan ve Deforme Olan Parke Taşları Onarılıyor
Alucra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan ve deforme olan parke taşlarını tamir ederek, düzgün bir hale getiriliyor.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Çevreye duyarlı ve şehir estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını yürüttüğünü ifade eden Alucra Belediyesi Fen işleri ekipleri, ilçe genelinde başlattıkları parke taşı bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.

Kış aylarında buz nedeniyle bozulan parke yollar tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor. İhtiyaç duyulan noktalarda yapılan tamirat çalışmalarında, yerinden oynayan parke taşlarının zemin iyileştirmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşları ise yenileriyle değiştiren ekipler, vatandaşların ulaşımını rahatlatmak ve yaşamını kolaylaştırmak amacıyla yapılan yol, kaldırım yapım ve tadilatları kısa süreler içerisinde tamamlanıp tekrar vatandaşların kullanımına sunuluyor.

 

Anahtar Kelimeler:
Babapınar Muhtarının Haklı İsyanı, İlla Birimi Ölmeli!Önceki Haber

Babapınar Muhtarının Haklı İsyanı, İlla...

Şebinkarahisar Derneğinden Hastanelerine BağışSonraki Haber

Şebinkarahisar Derneğinden Hastanelerine...

Haber Yorumları

 • Admin09-04-2020 15:50

  Kıbrıs bey eleştiriniz için teşekkür ederiz siz enazında isim yazma erdemini göstermişsiniz. Bazı kendini bilmezler gibi yapmamışsınız. Bundan önce haber temamızda da inanın aynı şikayetler olmuştu zamanla kullanınca alışacaksınız. Teşekkürler.

 • Personel09-04-2020 15:28

  Alim yz ismi ile yazan sayın yorumcuya cevaben Alucra Belediyesi kapılarının önüne kadar parke taşı yapılan vatandaşların kış nedeniyle parke taşlarını yeniliyor düzeltiyor. Buna rağmen gerçek dışı bir yorum yazılmış üzülmemek elde değil. Sayın Alim bey tabela resmini görmediyseniz resimlere birdaha bakın ayrıca anons konusu lüzum edince yapılır gereksiz yere değil. Personelde elinden gelenin eniyisini özveriyle yapmaya çalışıyor yok sen beğenmediyse yarın sabah belediyeye gelde sen çalış birde biz görelim senin gibi tecrübeli disiplinli adamın çalışmasını. de hadi bekliyrük.

 • KIBRIS GUVEL09-04-2020 11:24

  Alucrahaber.com sayfanin eski halu daha iyiydi bu yeni hali sacma uyduruk takip orani bu gidisle duser bi is yaparken dogru yapin KIBRIS GUVEL

 • Alim yz08-04-2020 17:38

  Yol çalışması yapılırken işaret konur uyarı tabelaları konur anons edilir dutmasyon gösteriş yapilir gibi belediye personeli tecrubesiz olurmu disiplinsiz belediye maalesef zayif bu calismayi begenmedük

 • Vatandaş08-04-2020 12:31

  alucra belediyesinden Allah razı olsun on yıldır evimin önündeki çamur evime doluyordu söylemeden geldi yaptılar. başarılarının ve çalışmalarının devamını diliyorum

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar