Çamoluk’ta Bir Kişide Korona Virüsü Saptandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çamoluk’ta Bir Kişide Korona Virüsü Saptandı
Giresun'un Çamoluk ilçesi Karadikmen köyünde bir kişide Koronavirüs tespit edildi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Edinilen bilgiye göre Çamoluk ilçesine bağlı Karadikmen Köyünden M.Y. isimli şahıs kısa süre önce Umre ziyaretinde bulunarak önce İstanbul'a sonra da Çamoluk'a geldi.

Çamoluk'da bir süre sonra yüksek ateş şikayetiyle gittiği hastane de koronavirüs şüphesiyle gerekli önlemler alınarak Giresun Prof.Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesine sevki gerçekleştirildi. Giresun'da yapılan testlerin pozitif çıkması sonucu M.Y. tedavi altına alındı. Karadikmen Köyünde de M.Y. ile temas eden kişiler tedbiren müşahade altına alındı.

Umre dönüşü İstanbul'dan Çamoluk'a otobüs ile yolculuk yaptığı anlaşılan M.Y.'nin, aynı otobüste yolculuk ettiği kişilerde sağlık ekipleri tarafından karantinaya alındığı, güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri tarafından Karadikmen Köyüne giriş çıkış kontrol altına alınarak, tedbir amaçlı bazı önlemler alındığı ifade edildi.

Lütfen bu süreçte temizliğe büyük özen göstererek, sağlık yetkililerinin tavsiye ve uyarılarını harfiyen uyalım, evimizden dışarı çıkmayalım! Evde kalın, sağlıkla kalın.

Anahtar Kelimeler:
Sağlık Çalışanlarına MinnettarızÖnceki Haber

Sağlık Çalışanlarına Minnettarız

Dünya Sağlık Örgütü Koronavirüs Aşısı için Tarih Verdi!Sonraki Haber

Dünya Sağlık Örgütü Koronavirüs Aşısı iç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar