CHP'li Vekil Necati Tığlı, Alucra'da İncelemelerde Bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP'li Vekil Necati Tığlı, Alucra'da İncelemelerde Bulundu
CHP Giresun Milletvekil Necati Tığlı, Alucra ve sonrasında Çamoluk ilçemizde incelemelerde bulundu.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İlçelerde yaptığı incelemere devam eden CHP Giresun Milletvekil Necati Tığlı'nın bu seferki durağı Alucra ve Çamoluk ilçeleri oldu.

Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan’ı makamında ziyaret edip ilçe hakkında görüş alışverişinde bulunan Tığlı, ilçenin sorunlarıyla yakından ilgileneceğini belirtti.

Alucra Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifini ziyaret edip esnafımızın biriken sorunlarını dinledi. Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Oktay Metinyurt’dan bilgi alan Tığlı, daha sonra Alucra Ziraat Odasına geçti. Ziraat Odası ziyaretinde ilçedeki çiftçilerin durumları hakkında bilgiler aldı. Oda Başkanı Mete Metinyurt’a zor görevinde başarı dileklerini ileterek Alucra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fazlı Bodur'u makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Alucra Suyurdu Köyü Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneğini ve Suyurdu Köyü Muhtarı İbrahim Söylemez’i köyünde ziyaret etti. Suyurdu köyünüde içine alacak şekilde planlanan HES Projeleri ve maden arama faaliyetleriyle doğanın yok edilmemesini, yaşadığımız acı tecrübelerle bu hataların tekrarlanmaması gerektiği ifade etti. Burada yapılacak HES'lere izin verilmemesi gerektiğini söyledi.

Alucra Boyluca Köyünü de ziyaret eden Tığlı, köy muhtarı ve ihtiyar heyetinden köyün sorunları ve köydeki orman kesimleri hakkında bilgi aldı.

Alucra'daki incelemelerinin ardından Çamoluk ilçesine geçen Necati Tığlı, daha önce TBMM gündemine taşıdığı Alucra Çamoluk yolunu tekrar inceledi. İki ilçe yolunu yerinde görme ve detaylı inceleme fırsatı bulan Tığlı, bu yolun standartlara uygun olarak Karayolları tarafından yeniden yapılması için konunun takipcisi olacağını iletti.

Çamoluk Belediye Başkanını makamında ziyaret eden Vekil Tığlı, ilçe hakkında bilgi aldı. Çamoluk ziyaretinde Ak Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanlarıyla da görüşerek istişarelerde bulundu.

Necati Tığlı

Anahtar Kelimeler:
İlçe Eşrafımızdan Fevzi Ekiz Vefat EttiÖnceki Haber

İlçe Eşrafımızdan Fevzi Ekiz Vefat Etti

Kaymakam Uzan, Alucra Turan Bulutçu MYO’yu Ziyaret EttiSonraki Haber

Kaymakam Uzan, Alucra Turan Bulutçu MYO’...

Haber Yorumları

  • Yusuf Saraçoğlu15-09-2020 14:41

    Helal olsun söz verip sözünü tutmayan Akp li lerde gözlesin. Nerde sayın canikli Alucrayı yok ettiler kardeşiyle beraber.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar