Demirözü Gençlik Kollarından Örnek Hareket

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Demirözü Gençlik Kollarından Örnek Hareket
Alucra Demirözü Köyü Gençlik Kolları 65 yaş üzeri evde kalan insanları ziyaret ederek evde kalmaları konusunda bilgilendirdi.

Alucra Demirözü Köyü Gençlik Kolları tarafından yapılan açıklamada;

"Giresun Alucra Demirözü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gençlik Kolları olarak üst yönetimimiz ile almış olduğumuz karar neticesinde, 65 yaş ve üzeri İstanbul içerisinde ikamet eden köyümüzün kıymetli insanlarını evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçları ile ilgili ve devletimizin #EvdeKal tavsiyesi üzerine kendilerini evde kalmaları hususunda bilgilendirdik.

Gençler olarak temel ihtiyaç oluşturabilecek ürünleri derneğimiz binasında dezenfekte edilmiş hijyenik ortamda ürün paketlerini hazırladık.

Dernek Başkanımız Halim Çece önderliğinde tespit edilen köylülerimize hâl ve hatırlarını sorarak ihtiyaçları dinledik. İhtiyaç halinde derneğimiz ile irtibata geçerek taleplerini iletebileceklerini paylaştık. Köyümüzün gençleri her zaman gönüllü olarak tüm imkan ve destek ile yanlarında olduğunu hissettirdirdik. Köylülerimizin Çay ve yemek davetlerini maalesef geri çevirmek zorunda kaldık. Fakat bu zorlu günleri birlikte atlattıktan sonra ellerini öpüp,birlikte aynı sofrayı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Tekrar hatırlatarak tüm köylülerimizden ricamızdır. Lütfen EVLERİNİZDE KALIN.

Gönüllü olduğumuz bu faaliyetimizde biz gençlere Maddi ve Manevi tüm imkanları ile destek olan başta Dernek Başkanımız Halim ÇECE’ye onun nezdinde tüm yönetim kuruluna ayrıca teşekkür ediyoruz" denildi.

#HayatEveSığar
#EvdeKalTürkiye

Anahtar Kelimeler:
Sokağa Çıkan Yaşlılara Verilecek Ceza Belli OlduÖnceki Haber

Sokağa Çıkan Yaşlılara Verilecek Ceza Be...

Kısmı Çalışma UygulamasıSonraki Haber

Kısmı Çalışma Uygulaması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!