Demirözü Köyü Derneği Kongresini Yaptı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Demirözü Köyü Derneği Kongresini Yaptı
İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren Demirözü Köyü Derneği olağan kongresini yaptı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

26 Ocak 2020 Pazar günü saat 14:00 de Okmeydanında bulunan dernek binasında yapılan kongrede mevcut başkanı Halim Çece güven tazeleyerek yeniden seçildi.

Divan kurulu Murat Dursun Tosun başkanlığında Mustafa Eşgünoğlu ve Murat Eşgünoğlu’ndan oluştu.

Divan kurulunun oluşmasından sonra Dernek Başkanı Halim Çece söz alarak Elazığ'da meydana gelen depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah'dan rahmet yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diledi.

Kongreye katılan köylülerine teşekkür ederek yardımlaşma ve dayanışma ruhunun her zaman ilk kuruluş heyecanı ile devam etmesi gerektiğini ifade eden Çece, köylerinin en büyük probleminin alt yapı sorunu olduğunu, derelere akıtılan kanalizasyonlara çözüm üretilmesi noktasında bir çalışma yapılması gerektiğini, doğayı kirletmeye kimsenin hakkının olmadığını, gelecek nesillere temiz bir doğa bırakmak gerektiğinin altını çizdi.

Hanımlar Komisyonunda yeniden bir yapılanmaya gideceklerini, Gençlik kollarını çalışmalarından dolayı tebriklerini ileten Çece, Yönetim Kurulu olarak her zaman gençlerimizin yanında olduğunu ifade etti. Kongreye katılan tüm köylülerine teşekkür ederek seçim sürecine geçildi.

Divan başkanı faaliyet raporunu ve tahmini bütçeyi okutarak oylamaya sunmasının ardından oy çokluğuyla kabul edildi. Seçimde farklı bir başkan adayı ve listesinin çıkmaması üzerine, verilen önerge üzerine yeni yönetim kurulu, üyelerin oy çokluğu ile belirlendi.

Genel kurul sonunda yönetim kurulu üyeleri şu şekilde oluştu:

 

Anahtar Kelimeler:
Buzağı Destekleri ÖdeniyorÖnceki Haber

Buzağı Destekleri Ödeniyor

Giresunlular Derneğinden Unutulmayacak HizmetSonraki Haber

Giresunlular Derneğinden Unutulmayacak H...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar