Doğalgaz Kelkit Vadisindeki İlçeler Olarak Bizimde Hakkımız!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Doğalgaz Kelkit Vadisindeki İlçeler Olarak Bizimde Hakkımız!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, selden zarar gören Giresun'un Dereli ve Doğankent ilçelerine doğal gaz müjdesi verdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere geldiği selden zarar gören Giresun'un Dereli ve Doğankent ilçesinde belediye binasından vatandaşlara hitap etti.

Erdoğan, ziyareti sırasında Doğankent'te doğal gazın bulunmadığının kendisine iletildiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Arkadaşlarımız, Sayın Başkan kendileri de söylediler. Ben bu bölgenin doğal gazını işletecek, yapacak olan firmaya biraz önce telefonla talimatı verdim. Dedim ki 'Hem Dereli'yi hem Doğankent'i süratle programa alacaksın, buraların da hemen altyapısı üstyapısı ile beraber doğal gazını temin edeceksin. 'O da 'BOTAŞ'tan temin edilirse ben de buradaki üzerime düşeni yaparım' dedi. Ben de BOTAŞ'a gerekli talimatı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanım zaten yanımda, inşallah gerekli talimatı helikopterde vereceğiz." dedi.

Yağlıdere'de Doğalgaz İstiyor

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Yağlıdere iş dünyasını ziyaret etti. Başkan Çakırmelikoğlu, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ı da makamında ziyaret etti. Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ali Kara’nın da yer aldığı ziyarette Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, ilçenin doğalgaza ihtiyacı olduğunu ve bu konu da destek ve yatırım beklediklerini ifade etti.

Doğalgaz Bizimde Hakkımız!

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan doğalgaz müjdesini alan ilçelerimizi kutluyoruz.

Her seçim süresinde desteğini Recep Tayyip Erdoğan'a esirgemeyen Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçelerinin sakinleri olarak bu bölgeyede en kısa sürede doğalgaz müjdesini bekliyoruz.

Yanı başımızdaki Şiran bu rahatlığı 2 yıldır yaşarken bizlerde Kelkit Vadisinin ilçeleri olarak Doğalgaz konforunu yaşamak istediğimizi birkez daha siyasilerimiz başta olmak üzere belediye başkanımıza (seçim vaatlerinden biri doğalgaz idi) ve kamuoyuna duyuruyoruz.

Anahtar Kelimeler:
Alucra'da Ak Partinin Süpriz Başkan AdayıÖnceki Haber

Alucra'da Ak Partinin Süpriz Başkan Aday...

Düğün, Nişan vb. Etkinliklere Yasak GeldiSonraki Haber

Düğün, Nişan vb. Etkinliklere Yasak Geld...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar