Dokap Tarım ve Hayvancılık Hibeleri Anlatıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dokap Tarım ve Hayvancılık Hibeleri Anlatıldı
Alucra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü organizatörlüğünde DOKAP yetkilileri tarafından çiftcilerimize Hibe başvuruları anlatıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün organize ettiği Dokap (Doğu Karadeniz Projesi) ekibi tarafından Alucra Belediyesi kültür salonunda hayvancılık yatırımlarının desteklenmesi kapsamında detaylar Alucralı çiftcilerimize anlatıldı.

19.03.2019 sal günü saat 13:15 te Alucra Belediye Kültür Salonunda vatandaşlarımıza bilgilendirme yapan yetkililer, yeni ağıl/ahır yapımı, canlı erkek materyal ( boğa, koç,teke) ve tarım makine ekipman desteği detaylarını anlattı.

Teşvik ve Hibelerden istifade etmek isteyen hemşerilerimizin ilgisinin yoğun olduğu programda Dokap ekibi vatandaşların ne şartlarda nasıl başvuru yapmaları anlatılarak, hemşerilerimizin sorularını cevaplandı.

Alucra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Zeynel Özdemir; "Alucra'da oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Devletimizin imkanlarını vatandaşlarımızın istifadesine sunarak Alucra'da çalışmalarımızı aralıksız yürütüyoruz. Bu tarz programların devamını planlayıp vatandaşları bilgilendirmeye devam edeceğiz. 2019 yılına ait başvurular 11.03.2019 – 19.04.2019 tarihleri arasında alınacak olup ilgililere duyurulur." dedi.

Anahtar Kelimeler:
Ceviz'den Sonra Karadut Ormanı KuruluyorÖnceki Haber

Ceviz'den Sonra Karadut Ormanı Kuruluyor

Suyurdu Köyü Derneğinden Önemli KararSonraki Haber

Suyurdu Köyü Derneğinden Önemli Karar

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar