Doktor Kuraları Belli Oldu, Çocuk Doktoru Atandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Doktor Kuraları Belli Oldu, Çocuk Doktoru Atandı
Alucra Devlet Hastanesine 96.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi ile ve 1 Pratisyen Hekim atandı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Konuyla alakalı olarak Ak Parti İlçe Başkanı Faruk Demirağ şunları iletti:

"Alucra Devlet Hastanemize atamaları yapılan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Özge Açıkgöz Yılmaz ve Pratisyen Hekim Dr. Seher Nihan Çiftlikli hastanemizde 11 Ocak 2021 tarihi itibariyle görevlerine başlayacaklardır. Son atamalarla birlikte hastanemizde görev yapan Uzman Doktor sayısı 3, Pratisyen Hekim sayısı 12, Diş Hekimi sayısı 2 olmuştur.

Malumunuz ilçe nüfusumuzun hergeçen gün daha da düşmesi nedeniyle uzman hekim atamalarında yeterli kriterleri sağlayamayan Alucramıza siyasi destek olmadığı sürece uzman hekim ataması oldukça zorlaşmaktadır.

Bu atamaların gerçekleşmesine vesile olan hemşehrimiz Ak Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli'ye, Sağlık Bakanımız Dr.Fahrettin Koca'ya ve katkısı olan herkese teşekkürü borç biliriz.

Görevlerine başlayacak olan hekimlerimize Alucramıza hoş geldiniz diyor, atamaların ilçemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

Faruk Demirağ - Ak Parti Alucra İlçe Başkanı

Anahtar Kelimeler:
Alucralı Hemşehrimiz Sercan Yılmaz'ın İkinci Kitabı YayınlandıÖnceki Haber

Alucralı Hemşehrimiz Sercan Yılmaz'ın İk...

Alucralı Hemşehrimize Üst Düzey GörevSonraki Haber

Alucralı Hemşehrimize Üst Düzey Görev

Haber Yorumları

 • mustafa05-01-2021 12:41

  4 nüfuslu bir aileyim 5 aydır alucrada ayrıldım ikametgahım hala alucrada alucralıda değilim.

 • ÇETİN05-01-2021 07:46

  Hayırlı olsun..

 • Zuhal Eker04-01-2021 19:43

  Doktorun gelmesi biz alucra halkını çok sevindirdi pandemi döneminde çocuklarımızı doktora görürmeye korkuyoruz tek isteğimiz inşallah hemen gitmez bizleri mağdur etmez şimdiden çok teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar