Elektrik Trafolarına Çevre Düzenlemesi Yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Elektrik Trafolarına Çevre Düzenlemesi Yapıldı
İlçeye yapılan öğrenci yurt binasıyla yeri değiştirilen elektrik trafolarının çevre güvenliğinin sağlanması ve korunaklı hale getirilmesi için Alucra Belediyesi perde beton ile çevre düzenlemesi yaptı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Belediyesi tarafından yaptırılan yüksek öğrenim öğrencileri için konaklama ve işyeri olarak yaptırılan bina nedeniyle 2018 yılında önceki yerinden ilçe mezarlığı kenarına taşınan ilçe elektrik trafolarına çevre düzenleme çalışması yapıldı.

Daha önce çevre düzenlemesi yapılmamış olan trafolarla alakalı Çoruh Elektrik Giresun bölge müdürlüğüne birçok kez şikayet dilekçeleri iletilmesine rağmen bir gelişme olmamış, işletme müdürlüğü trafoların çevresini kapatmamıştı. Alucra Belediyesi vatandaşın can güvenliğini düşünerek trafoların etrafını kapatarak güvenli hale getirdi.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar; "Konuyla alakalı belediyemize birçok şikayet gelmişti, göreve gelir gelmez ilk önce buraya tel çit demirleriyle çevreleyip olası bir kazaya mahal vermemek için insan ve diğer canlıların güvenliğini sağladık, şimdide ilçe mezarlığı ile etrafına perde beton ile kapatarak olması gerekeni yapıyoruz" dedi.

ESKİ HALİ

SON HALİ

Anahtar Kelimeler:
Alucra'da Orta Refüjler AğaçlandırıldıÖnceki Haber

Alucra'da Orta Refüjler Ağaçlandırıldı

Ankara Alucralılar Derneğinin Acı GünüSonraki Haber

Ankara Alucralılar Derneğinin Acı Günü

Haber Yorumları

  • ŞAŞKIN BİRİSİ05-05-2020 16:23

    bence mimari açıdan harkulade mimari olarak baktığımızda Barok mimarinin aşırı süslemeciliğine karşı koyulmuş bir tepki olduğu ortada ve neoklasizim den etkilendiğini düşünüyorum. saygılar

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar