Fen Müdürlüğüne Alucralı Müdür Atandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fen Müdürlüğüne Alucralı Müdür Atandı
Ordu ilinin merkez ilçelerinden Altınordu Belediyesi Fen İşleri müdürlüğüne Alucralı hemşehrimiz Mustafa Aydın atandı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Ordu ilinin merkez ilçelerinden vede Alucralıların nüfus olarak yoğun olduğu Altınordu ilçesinin Belediye Fen İşleri müdürlüğüne Alucra Kavaklıdere köyünden hemşehrimiz Mustafa Aydın atandı.

Ordu Alucralılar Derneğinin yönetiminde bulunan Mustafa Aydın'a dernek başkanı Abdullah Ergün ve yönetim kurulundaki Alucralı hemşehrilerimiz Fen İşleri müdürü Mustafa Aydın'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Ziyarete Dernek Başkanı Abdullah Ergün, Uğur Ünal, Ümit Zavalsız, Mehmet Ergün, Bulut Önem,  Bilal Durak, Uğur Ateş, Kerim Ergün ve Fatih Gevşek katıldı. Başkan Abdullah Ergün; "Fen İşlerine hem Alucralı hemde yönetimimizde birinin atanması bizim için büyük sevinç oldu, Mustafa kardeşimizi tebrik ediyoruz, işini hakkıyla yapacağından şüphemiz yoktur. Müdürlük görevinde kendisine başarılar diliyoruz" dedi.

Mustafa Aydın Kimdir?

Mustafa AydınAslen Alucra Kavaklıdere köyünden olan Mustafa Aydın 1982 yılında Ordu'da doğdu.

İlkokulu Atatürk İlkokulunda, Ortaokulu Ordu İmam Hatip Ortaokulunda, liseyi Ordu Lisesinde tamamladı. 2005 yılında Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

2008 yılına kadar Köydes Projesi kapsamında içme suyu ve altyapı projelerinde kontrollük görevlerinde bulundu. 1 yıl süreyle özel sektörde üst yapı işlerinde şantiye şefliği yaptıktan sonra 2009 yılında Ordu İl özel İdaresinde bölge şefi olarak atandı.

2010-2013 yılları arasında yapıma dayalı ihaleli işler şefliği, kontrollük ve iş güvenliği uzmanlığı görevlerinde bulundu. 2014 yılında Ordu Büyükşehir Belediyesinde iş güvenliği uzmanlığı ve yapım işlerinde kontrollük görevlerinde bulunduktan sonra 2019 yılında yapım işleri şube müdürü olarak atandı.

Bu görevini yürütmekte iken 2020 yılı Şubat ayında naklen tayinle Altınordu Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü görevine atandı. Mustafa aydın evli ve bir erkek çocuk babası olup orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Haber: Temel Demiröz
Alucrahaber Ordu Temsilcisi

Anahtar Kelimeler:
Sinan Karaveli'ye Geçmiş OlsunÖnceki Haber

Sinan Karaveli'ye Geçmiş Olsun

Ozan Arif Unutulmayan Eserleri ile AnıldıSonraki Haber

Ozan Arif Unutulmayan Eserleri ile Anıld...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar