Giresunlular Derneğinden Unutulmayacak Hizmet

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Giresunlular Derneğinden Unutulmayacak Hizmet
Ataşehir Giresunlular Derneği 3 Kasım tarihinde evi yanan hemşerimizin evini kısa sürede eskisinden güzel bir şekilde onarak teslimatını gerçekleştirdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Geçtiğimiz Kasım ayında İstanbul Pendik ilçesi Ertuğrul Gazi Mahallesinde evi yanarak kullanılmaz hale gelen Giresun Alucralı hemşerilerimiz Ömer Dokumacı'nın evi yeniden yapıldı.

Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu ve ekibi tarafından 2 ay gibi kısa bir süre içinde tüm binanın tadilatı yapılarak yenilenen bina dün itibariyle daire sahibine teslim edildi.

Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu, "Ataşehir Giresunlular derneği olarak yaklaşık 2 ay önce Pendik’te evi yanarak kullanılamaz hale gelen hemşehrimizin evinin inşaatını bitirip evin içinin eşyalarınıda tamamlayarak bugün evin anahtarını alnımızın akıyla ev sahibine teslim ettik. Bu evin yapılmasında sesimize kulak vererek destek olan bütün kardeşlerimize hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz Allah cc birini bin etsin herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

Bu işe vesile olan, katkısı, emeği, maddi manevi desteği olan herkese teşekkür ederiz, Allah razı olsun.

 

Anahtar Kelimeler:
Demirözü Köyü Derneği Kongresini YaptıÖnceki Haber

Demirözü Köyü Derneği Kongresini Yaptı

Alucra'da Hafızlarımız ÇoğalıyorSonraki Haber

Alucra'da Hafızlarımız Çoğalıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar