Girmep'de Bayrak Değişimi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Girmep'de Bayrak Değişimi
Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, dönem başkanlığını Başkan vekili İbrahim Balcıoğlu’na devretti.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinde yapılan genel kurulda İbrahim Balcıoğlu seçildi.

Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar tarafından yapılan açılış konuşmasında, 5 yıldır üstlendiğim görevi artık devretme zamanı geldi, bundan sonra bayrağı başka bir arkadaşımıza teslim etmekten gurur duyuyorum. 2007 yılında kurulan Giresun Medya Platformunun başarılı faaliyetler yürüttüğünü, Giresun camiasına yakışır bir şekilde topluma hizmet ettiklerini, sivil toplum kuruluşlarının en büyük destekçisi olduklarını ve bu hizmeti yaparken gönüllü olarak faaliyet yaptıklarını belirtti. İki dönem yaptığı başkanlık görevini hizmet bayrağını teslim etmek üzere aday olacak arkadaşlara bırakacağını belirterek, yönetim kurulu ile üyelere teşekkürlerini sundu.

Toygar, yeni başkan İbrahim Balcıoğlu ve yeni yönetimine görevlerinde başarılar dileyerek her zaman yanlarında ve desteklerini esirgemeyeceğini belirtti.

Giresun Medya Platformu yeni başkanı İbrahim Balcıoğlu'da teşekkürlerini ileterek görevi layıkıyla yerine getireceklerini belirtti. Toplantı plaket takdimi ve fotograf çekimi sonrasında son buldu.

Anahtar Kelimeler:
Alucra Belediyesine Greyder KazandırıldıÖnceki Haber

Alucra Belediyesine Greyder Kazandırıldı

2019 Alucra İstatistikleriSonraki Haber

2019 Alucra İstatistikleri

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar