Greyder'in Devri Alucra Belediyesine Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Greyder'in Devri Alucra Belediyesine Yapıldı
Alucra Belediyesine iş adamlarımızca hibe edilen Greyder'in resmi devir işlemleri yapıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba öncülüğünde ve Alucralı hayırsever iş adamlarımızın katkılarıyla 13 Ocak 2020 tarihinde Alucra'ya getirilen Volvo marka greyder'in resmi devir işlemlerinin tamamlanmasıyla greyder Alucra Belediyesinin envanterine geçti.

Vakıf Başkanı Süleyman Baba ve yönetimi, göreve geldikleri tarihten itibaren Alucra'nın ekonomik, kültürel ve sosyal anlamda gelişmesi, büyümesi için büyük bir özveri ile çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.

İlçenin köy derneklerini Alucra Vakfı çatısı altında toplayarak Vakfın büyük bir güç olduğunu birkez daha hissettiren Baba, Alucra'nın her konuda yardımına koşmayı da ihmal etmiyor. Greyder'in kazandırılması hususunda ciddi bağışların toplanmasını koordine eden Vakıf Başkanı Süleyman Baba ve onun şahsındaki Alucra Vakfına gerek ilçe halkının gerekse İstanbul'daki hemşerilerimizin son yıllarda giderek artan teveccühü söz konusu.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar; "Kış memleketi olan Alucra ilçemizde önemli bir eksiklik olarak gördüğümüz greyderin memleketimize kazandırılmasında bize her hususta sahip çıkan, yöremizin en güçlü sivil toplum kuruluşu Alucra Vakfımızın değerli başkanı Süleyman Baba'ya ve değerli yönetimine, Alucra'ya gönül vermiş zerre kadar maddi katkısı manevi duası olan tüm hayırsever işadamlarımıza Alucra halkı ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Ankara'da eski Alucra Noterliği de yapmış olan 68.Noter'de Greyder'in devir işlemleri Alucra Belediyesine yapıldı. Memleketimize hayırlı olsun.

 

Anahtar Kelimeler:
260 Kişiye Ayakkabı Yardımı YapıldıÖnceki Haber

260 Kişiye Ayakkabı Yardımı Yapıldı

Vali Enver Ünlü Görevine BaşladıSonraki Haber

Vali Enver Ünlü Görevine Başladı

Haber Yorumları

 • İsmet Bağcı19-06-2020 11:35

  Rüstem bey o senin dediğin kuzenin olan eski başkan zamanında olan işler. Milletin hayır hasenatıyla zor şartlarda alınan bu greyderi satacak ne başkan ne meclis üyesi nede başka birisi olamaz niyetlenmeleri durumunda dahi cıngar çıkar. Yok öyle eskisi gibi onu sat bunu sat herkes kimin ne olduğunu biliyor. Sende çok iyi biliyorsun mağduriyetini facebook üzerinden herkes izledi. Seni ve bu kazayı mağdur edip köy edenler utansın tabi varsa utanacak yüzleri.

 • Rüstem Kaymakçı18-06-2020 18:18

  Çok yakında satarlr yada birilerine mahsuplaşma mı görürüz.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar