Halk Bankası Şubemiz Açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Halk Bankası Şubemiz Açıldı
Alucralı hemşerilerimizin yıllardır beklediği Halk Bankası şubesi ilçemizde hizmet vermeye başladı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Geçtiğimiz Nisan ayında Alucra Belediyesine ait işyerinde kiralama yapan Halk Bankası Genel Müdürlüğü yetkilileri şubenin açılması için gerekli ihaleleri yapmış, Ankara merkezli Alucralı bir hemşerimizin firmasıda yapım ihalesini alarak inşaat çalışmalarına başlamıştı.

Teslim tarihinden 15 gün önce bitirilen Alucra Halk Bankası şubemiz 11.06.2018 tarihinde 5 personel ile hizmet vermeye başladı.

Ankara merkezli Alucralı hemşerilerimizin kurduğu LOBİ İnşaat firması yetkilisi Bülent Başaran ile yaptığımız görüşmede şunları iletti:

Lobi İnşaat"Alucra'da kendi memleketimizde uzman olduğumuz bir sektörde bizimde bir katkımızın olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.  Haziran sonunda teslim etmemiz gereken Alucra şubemizi 15-20 gün erken teslim edip, İstanbul'dan gelen Halk Bankası yetkililerine tek seferde eksiksiz olarak teslim ederek şubenin açılmasına vesile olduk, bunun içinde ayrıca mutluyuz. Şubede şuanda 5 personel görev yapacak, Şebinkarahisar Şube müdürü hem buraya hemde kendi şubesine bakarak bir uydu şubesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ben inanıyorum ki Alucralı iş adamlarının bankayı desteklemesiyle senesi dolmadan buraya da bir müdür ataması gerçekleşir. Alucramıza hayırlı olmasını dilerim" dedi.

Alucralılar Muradına Erdi

2002 yılında kapatılan Alucra Halk Bankası şubesinin 16 yıl sonra yeniden açılması ilçede büyük bir heyecan uyandırdı. 

300 metre kare bir alana sahip olacan şubemiz Karadeniz Bölgesinin en modern şubelerinden biri olarak ilçe halkına hizmet vermeye başladı. Şubemizin açılmasında büyük emekleri olan Milli Savunma Bakanımız sayın Nurettin Canikli'ye, TMSF Başkanımız sayın Muhiddin Gülal'a, Halk Bankası Genel Müdür Yardımcıları sayın Selahattin Süleymanoğlu beye ve sayın Mustafa Çödek beye, Belediye Başkanımız Asım Kaymakçı'ya, İl Genel Meclis Üyesi Durmuş Canikli'ye, Ak Parti İlçe Başkanı Yalçın Eker'e ve tüm emek sahiplerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

İlçemize Hayırlı Olsun..

Anahtar Kelimeler:
Yeni Hastanemiz Hizmete GirdiÖnceki Haber

Yeni Hastanemiz Hizmete Girdi

Halis Akmen ÇPAL Üretime Devam EdiyorSonraki Haber

Halis Akmen ÇPAL Üretime Devam Ediyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar