İYİ Parti İl Başkanı, Şebinkarahisar İl Yapılmalı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İYİ Parti İl Başkanı, Şebinkarahisar İl Yapılmalı
İYİ Parti İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu: ‘Şebinkarahisar İl yapılmalı’
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, tüm siyasetçileri ve milletvekillerini Giresun’un sorunlarına sahip çıkmaya çağırdı.

Teşkilat ve üye çalışmaları için İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve partililerle Şebinkarahisar’a gelen Eroğlu, Dereli yolu ile Eğribel Tünelinde çalışmaların yeniden başlamasından ötürü memnun olduklarını ifade etti.

Eroğlu, Giresun-Dereli-Şebinkarahisar yolu için “Bu yol Giresun’un yoludur Orta Anadoluyu Giresun limanına bağlayan 150 senelik yoldur. Bir an evvel bitirilmeli Giresun’un hizmetine sokulmalıdır. Bütün siyasileri ve milletvekillerini Giresun’a sahip çıkmaya çağırıyorum.” dedi.

Eroğlu, Suşehri, Akıncılar, Gölova, Koyulhisar, Şiran ve Kelkit’in Şebinkarahisar’a oldukça yakın olduğunu da vurgulayarak Şebinkarahisar’ın il yapılması halinde daha verimli devlet hizmeti görebileceğini kaydetti.

Eroğlu, partisine olan ilginin her geçen gün arttığını da ifade ederek ”Giresun’un bilindik isimleri partimize teveccüh göstermektedir. Şehrimizin Alucra Belediye başkanlığı yapmış değerli ağabeyimiz ve saygın büyüğümüz sayın Kemal Bıyıkçı ve bugün ise Şebinkarahisar'da peş peşe 3 dönem ve Anap-Doğruyol partilerinden Belediye başkanlığı yapan sayın ağabeyimiz Mehmet Özdemir'in partimize üyeliğinin haklı gururunu yaşıyoruz. Partimiz ve şehrimiz tecrübelerinden çok istifade edeceğine inanıyoruz. Vatandaşlarımızı ve herkesi hemen bugün partimize üye olmaya  davet ediyoruz. Partimiz il ve ilçelerimizde üye yapma hizmetini her an yapmaktadır. Türkiye’nin geleceğini ve kurtuluşunu partimizde görmekteyiz.” dedi

Anahtar Kelimeler:
Doğankent Belediyesi Doğalgaz İçin İlk İmzayı AttıÖnceki Haber

Doğankent Belediyesi Doğalgaz İçin İlk İ...

Alucra Karabörk Gençlik Kollarından Örnek EserSonraki Haber

Alucra Karabörk Gençlik Kollarından Örne...

Haber Yorumları

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar