Kabataş Erkek Lisesinden Alucra'ya Eğitim Desteği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kabataş Erkek Lisesinden Alucra'ya Eğitim Desteği
Türkiye'nin en iyi ve saygın okullarından birisi olan Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesinin Alucralı Müdürü hemşehrimiz Selman Küçük, memleketini unutmayarak Alucradaki okullara eğitim desteğinde bulundu.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Kabataş Erkek Lisesi Müdürü hemşehrimiz Selman Küçük'ün gönderdiği kaynak kitaplar ve dokümanlar İlçe Kaymakamımız Hasan Hüseyin Uzan ve Milli Eğitim Müdürü Ünal Saraçoğlu tarafından öğrencilerimize dağıtıldı.

Alucra Milli Eğitim Müdürü Ünal Saraçoğlu;

"Kıymetli hemşehrimiz Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi Müdürü Selman Küçük, ilçemiz okullarında öğrenim gören 8. 12. Sınıf öğrencilerimize  lise ve üniversite hazırlığı kapsamında hazırlık setleri, deneme sınav setleri ve soru bankalarından oluşan kaynak kitap desteğinde bulundu.

Bunun haricinde okullardaki öğretmenlerimizin uzaktan eğitim esnasında kullanacakları elektronik kitapları da ileterek önemli bir katkı sağladı. Ayrıca yıl boyunca öğrencilerimizin performanslarına yönelik yapacağımız sınavlar ve değerlendirmelerle ortak bir takip sistemi de oluşturduk. İlçemizdeki öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için destek sağlayan Selman Bey’e çok teşekkür ederiz." dedi.

Anahtar Kelimeler:
Alucra'da Geleceğe Nefes OldukÖnceki Haber

Alucra'da Geleceğe Nefes Olduk

Şehit Yazıcı ve Dokumacı'nın Kanı Yerde KalmadıSonraki Haber

Şehit Yazıcı ve Dokumacı'nın Kanı Yerde...

Haber Yorumları

 • Hatice Patkavak15-11-2020 09:56

  koca yürekli olan bu adamı canıı gönülden tebrik ediyorum. iyilikler bulaşıcı olması dilegiyle.

 • Salih TEPE13-11-2020 15:56

  Bir alucralı olarak gurur duydum müdürümüzün bundan sonraki yaşamında yüksek makamlarda görmeyi Allah nasip eder inşallah

 • Erdem Ekşi12-11-2020 21:59

  Allah razi olsun. Bu arada kabataş erkek lisesi gibi cumhuriyetin köklü lisesine bir hemsehrimin mudur olmasi beni çok gururlandirmiştir. Nereden nerelere geliyor insanimiz. Alucralilarin vatan savunmasi ve gorevi animsanmiyacak fedakarliktadir. kalem tutan insanimiz olmadigi icin tarihin tozlu sayfalarinda yok olup gitmistir. Selman Küçük beyi tebrik ederim.Makaminda basarilar dilerim. Uzuyan kol bizden olsun.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar