Köy Okulları Yalnız Değil

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Köy Okulları Yalnız Değil
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu ( M.Y.O) Kariyer Gelişim Topluluğu öğrencileri köy okullarına yardım kampanyası 3. kez düzenledi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Geleneksel hale gelen Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Kariyer Gelişim Topluluğu’nun köy okullarına yardım kampanyası yine yüzleri güldürdü. Bu yıl 3.sü düzenlenen yardım kampanyası ile Yeşilyurt ve Karabörk Köyü ilkokullarında öğrencilere ihtiyaçları dağıtıldı.

Kariyer Gelişim Topluluğu Danışmanı Öğr. Gör. Osman Serdal Karapınar'ın önderliğinde dağıtılan mont, ayakkabı, oyuncak ve kırtasiye malzemeleri çocuklara verildi.

Karapınar  "ilçemizde bu tür kampanyalarda gördüğümüz destekten ötürü mutluyuz. Bizden yardımını esirgemeyen Alucra Vakfı ve Hayrettin Menekşe, Kadir Urgaç, İbrahim Topkara, Nusret Demirağ, Ufuktan Keleş, Alucra Gençlik Derneği Alpaş, Bayraktar, İkizler Market, Karaçayır Kırtasiye, Maraton Kırtasiye, Yatılı Bölge Ortaokulu, Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lise,  Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulu, Alucra Fındıkkale ve Ordu Korgan Hastanesi çalışanlarına desteklerinden ötürü teşekkür ederim" dedi.

Alucra Turan Bulutçu MYO Medya ve İletişim Bölümü

Anahtar Kelimeler:
Yangın Az Kalsın Can AlıyorduÖnceki Haber

Yangın Az Kalsın Can Alıyordu

Alucra Gençliği İstanbul Gençlik Konferansı’nda Sonraki Haber

Alucra Gençliği İstanbul Gençlik Konfera...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar