MHP Alucra İlçe Başkanlığında Basın Açıklaması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP Alucra İlçe Başkanlığında Basın Açıklaması
MHP Alucra ilçe başkanı Mete Metinyurt 31 Mart yerel seçimleriyle alakalı olarak önemli bir basın açıklamasında bulundu.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Milliyetçi Hareket Partisi Alucra ilçe başkanı Mete Metinyurt'un sitemiz aracılığıyla kamuoyuna ilettiği basın açıklaması şöyle:

"Değerli Alucralı hemşerilerim;

Malumunuz üzere 31 Mart 2019'da yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine Alucra MHP teşkilatı olarak var gücümüzle hazırlanmaktayız. Bu seçim sürecinde diğer siyasi partilerden aday olan hemşerilerimize de bu vesile ile başarılar dileriz.

Liderimiz Devlet Bahçeli'nin; "MHP'nin 4 Mayıs 2018 tarihinde imza altına alınan Cumhur İttifakı Protokolü'ne sadık ve bağlıdır. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde 30 büyükşehir belediyesi ile bunların ilçe belediyelerinde Cumhur İttifakı'nın aday ve iradesi mührünü vuracak, diğer 51 il ve ilçe belediyelerde ise ittifakın paydaşı olan partiler demokratik yarış halinde olacaklardır" sözünü birkez daha kamuoyuna hatırlatmak isteriz.

Son zamanlarda çıkan partimiz adayının seçimden çekileceği gibi aslı astarı olmayan dedikodulara bir son vermek için yaptığımız bu basın duyurusunda birkez daha Alucra Belediyesine Milliyetçi Hareket Partisi olarak talip olduğumuzu ve bu minval üzerinde sonuna kadarda çalışmalarımızı yapacağımızı bildiririz. Şu anda partimize aday adaylığı için iki başvuru gelmiştir, önümüzdeki hafta partimizin ilgili yürütme kurullarının kararıyla adayımızda netleşecektir.

Değerli Alucralılardan 31 mart 2019 tarihinde Alucra Belediyesini işin ehline teslim etmelerini, siyaseti memleketimizin çıkarları için yapacağımızı, belediyecilik hizmetlerinde ilçemize ciddi anlamda kazanımlar sağlayacağımızı birkez daha belirtir, çıkan bu dedikoduların da bu vesile ile son bulmasını temenni ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi
Alucra İlçe Başkanı
Mete Metinyurt

Anahtar Kelimeler:
Ak Parti Giresunda Belediye Başkan Adaylarını TanıttıÖnceki Haber

Ak Parti Giresunda Belediye Başkan Adayl...

Yarıyıl Tatili Karne Heyecanıyla BaşladıSonraki Haber

Yarıyıl Tatili Karne Heyecanıyla Başladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar